Komentāri
””Nogriezu” visus pārdzīvojumus.” Dziedātāja Kattie kardināli maina imidžu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dziedātāja, šova ”X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja Kattie šķīrusies no savām garajām matu cirtām. Frizūras maiņai māksliniece lēmusi par labu, jo vēlējusies atbrīvoties no pusgada laikā uzkrātās vilšanās un negatīvajām emocijām.

Vairāk nekā pusgadu Baltkrievijā norit miermīlīgi protesti pret valdošo varu, kuros iesaistās arī dziedātāja.

”Valkājot šalli ar Latvijas ornamentu, varu nokļūt cietumā.” Kattie par skarbo dzīvi Baltkrievijā

”Naktī skanēja šāvieni, sprādzieni, tika izmantota asaru gāze un spēks,” Kattie par notiekošo Baltkrievijā

”Šajā laikā piedzīvoti daudzi emocionāli momenti. Prieks, vienotība, vilšanās, asaras un netaisnības sajūtu. Parasti, kad vēlos pārmaiņas sāku ar matiem, tā izdarīju arī šoreiz,” priecājas Kattie.

Frizūras maiņa nenozīmē, ka Kattie “atmet ar roku” vārda brīvībai, godīgām vēlēšanām un patiesai neatkarībai. Viņa vienkārši vēlas “uzelpot” un iesaistīties cīņā no jauna!

”X Faktora” zvaigzne arī no sievišķīgā viedokļa priecājas par imidža maiņu, kā nekā sievietes mīl vizuālas pārmaiņas.

Kattie parasti pārmaiņām ļaujas pavasaros, bet tik īsi mati, kādi viņai ir tagad – galvu nav rotājuši nekad, galvas rota ir palikusi arī gaišākas krāsas.

””Nogriezu” visus pārdzīvojumus! Nu galva palikusi vieglāka, pati jūtos brīvāka, pozitīvāka, sievišķīgāka. Daudzi teiks, tie tak tikai mati, bet reizēm šādas mazas pārmaiņas cilvēkam sniedz tik daudz – es smaidu daudz biežāk,” pozitīvi nosaka Kattie.

Noklausies! ”X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie prezentē savu debijas singlu