Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

50 komentāri

Par ceturtā ”X Faktora” raidījuma absolūto skatītāju simpātiju kļuva 39 gadus vecā Margarita Kolosova no Rēzeknes novada. Sarunā ar Skaties.lv piecu bērnu mamma atklāj, ka viņas ikdiena paiet lauku darbos un brauciens uz Rīgu, lai stātos Intara Busuļa un citu zvaigžņu priekšā, bijusi lielā, skaistā izraušanās.

”Gribēju uztaisīt pārsteigumu bērniem.”

Kā Skaties.lv atklāj Margarita, viņa dzied jau izsenis, un ir viens vienīgs iemesls tam, kāpēc viņa beidzot atrāda talantu visai Latvijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tāpēc, ka atlases kārta beidzot bija Rēzeknē. Man nevajadzēja tālu braukt, un es aizbraucu uz to ”X Faktoru”. Gribēju uztaisīt pārsteigumu bērniem. Jo bērniem jau liekas – ai, mamm, nu ko tad tu tur. I es aizgāju.

Un no Rēzeknes tiku tālāk uz Rīgu. Un kad vēl tagad tiku tālāk…” stāsta Margarita.

Margaritai ir pieci pusaugu bērni. Un, jā, viņi līdz pēdējam nav ticējuši, ka mamma tiešām būs šovā. Pirmo trīs atlases raidījumu laikā Margaritas telefons bijis ”karsts” – tuvinieki zvanījuši un jautājuši, kur tad ir lielais uznāciens.

”Bērniem 18, 15, 13, 11 un 10 gadi. Viņi gaidīja un bija šokā, kāpēc mani nerāda pa televizoru jau pirmajās atlases kārtās.

Prasīja – kas tu tāda par zvaigzni, ka tevi nemaz nerāda televizorā? Saku – rādīs, gaidiet!” tā Margarita.

Kas tā tāda Kombuļu Inese?

Uz ”X Faktora” skatuves Margarita izpildīja dziesmu ”Kaprīza meitene”, sajūsminot kā žūriju, tā publiku un izpelnoties trīs ”jā”. Atraktīvā sieviete izmantoja iespēju arī sirsnīgi patērzēt ar žūrijas ekspertiem, jo tāda vienkārši ir viņas daba.

Jā, Margaritai pēc vārda kabatā nav jāmeklē un patīk pa dzīvi iet ar smaidu un veselīgu humoru, taču viņa zina, cik tālu iet, lai nepadarītu sevi par apsmieklu.

Margarita

Margarita

”Man bērni saka – tu kā Kombuļu Inese! Es viņiem prasu – kas tā tāda ir? Es nezinu, kas ir Kombuļu Inese! Es savas ”buļbas” stādu, man nav laika tos video skatīties.”

Viņa uzsver, ka allaž patur prātā to, ka ir piecu bērnu mamma, un viņu dēļ ir jāievēro zināmas robežas.

”Cik tai Kombuļu Inesei gadu un vai bērni ir? Tātad viņai nebija kauns savu bērnu priekšā kļūt par klaunu.

Man tomēr 39 gadi un 5 bērni. ”Sīkie” mani izrakstītu no mājasgrāmatas, ja padarīšu sevi par klaunu. Pirms braucu uz šejieni, viņi man teica – tikai neblamējies! Un neiedzen mūs visus kaunā.

Tikai tad mēs tevi palaidīsim uz Rīgu,” smejas dziedātāja, kura uzstājoties mācēja ieturēt robežu starp lustīgu valodošanu un cieņpilnu attieksmi.

Rīgā tik ilgi nebiju bijusi!

Margaritai ”X Faktors” galvenokārt ir izraušanās no lauku ikdienas un darbiem lauku saimniecībā.

”Esmu lauksaimniece, strādāju, ”buļbas” stādu, tagad jau roku. Patīk mājās padziedāt savā bariņā, bet tas arī viss. Kādi vietējie ansambļi, jūs ko? ”X Faktorā” pirmo reizi mikrofonu turēju rokās!” nosmejas Margarita, kura drosmei paņēmusi uz filmēšanos līdzi arī vīru.

Vīrs pats nedziedot, bet vismaz ir drošība, ka būs kāds līdzjutējs. Tiesa, kā izrādījās pēc Margaritas uznāciena, par fanu trūkumu nudien nebija jāsatraucas – viņas ”Kaprīzajai meitenei” dziedāja un dejoja līdzi ne tikai zāle, bet arī žūrija.

Kā smej Margarita, esot ”robs sienā jāsit”, atzīmējot šo panākumu – jau tikšana tālāk no Rēzeknes atlases bijusi kā sapnis.

”Rīgā tik ilgi nebiju bijusi! Tagad, aizbraucot atpakaļ uz Rēzekni, nezināšu, kā iet mājā iekšā – ar priekšu vai pakaļu – nezinu kā viņi mani sagaidīs,” uzjautrinās dziedātāja.

Viņa gan diezgan droša par to, ka viss būs kārtībā – jākaunas novadnieku priekšā nebūšot. Un galu galā – kritiķi būs vienmēr, par to nevajag satraukties.

”Visiem, kuri baidās, es saku – nu, ko jūs baidāties? Visi esam pieauguši cilvēki, un šovā tāds pats cilvēks pretī sēž. Nu izsviedīs – izsviedīs. Kāpsi mašīnā un ”šausi” uz mājām.

Bet uzdrīkstēties vajag.

Margarita

Margarita

Un tiem, kuri teiks, ko es, lauksaimniece un piecu bērnu mamma no Rēzeknes tur braucu uz Rīgu un blamējos, teikšu tā – aizbrauc pats uz padziedi, ”pažalsta”! Mikrofonu tev iedos, ar pūderi sapūderēs – ej, dziedi un neblamē!

Par katru atradīsies i labie, i švakie viedokļi. Neņemu galvā!” pozitīvas enerģijas pilna ir dziedātāja.

Ardievu, žūrijas puiši, man uz kartupeļu lauku!

Margaritas galvenais mērķis – pierādīt, ka uz skatuves ”X Faktorā” var mirdzēt ne tikai jaunas, trauslas Rīgas dāmas – ir sasniegts.

”Gribēju pierādīt, ka mūsu gadu cilvēki, turklāt no laukiem, arī var! Jo – ko dara manu gadu gājumu cilvēki laukos? Sēž, rukā savās mājās, viņi nekur neizraujas.

Es parādīju piemēru, varbūt nākamgad ”X Faktorā” būs jau piecas tādas kā es? Vot, tad būs ”tusovka”!” iedvesmot cer Margarita.

Tiesa, par to, kas notiks tālāk, vēl pāragri spriest – Margarita rosīšanos šovbiznesā uzskata par ļoti smagu darbu un uz puskāju lēkt, priecējot tautu ar jestriem meldiņiem, negrib. Viņa ar prieku gaidīs Rēzeknē ciemos šovā iepazītos kolēģus, tostarp žūrijas ekspertus, lai parādītu viņiem īsto Latgali.

Margarita

Margarita

”Busulis sacīja, ka brauks ciemos, kad cūku kausim. Braukšot cūku kaut i šmakovku dzert.

Bet mani tālākie plāni pagaidām ir sēt. Un izgulēties. Koncerti? Varbūt bērniem uz skolu pasauks uzdziedāt? Bērni jau smej – mamma ”zvezda”,” amizējas Margarita.

Panākumi šovā tiks atzīmēti, pasēžot un padziedot ar kaimiņiem. ”Ko tad citu, laukos dzīvojot,” smej Margarita.

Bet ballīte pagaidīs – pēc spožā uznāciena ”X Faktorā”, talantīgā sieviete metīsies kartupeļu vagā!

”Kartupeļi jānolasa! Ardievu, žūrijas puiši, man uz kartupeļu lauku,” pamājot Sējānam un Busulim, uzjautrinās Margarita.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!