No jaunības trakulībām līdz ģimenes dzīvei! Elīnas Gluzunovas laimes stāsts

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

19 komentāri
No jaunības trakulībām līdz ģimenes dzīvei! Elīnas Gluzunovas laimes stāsts
PUBLICITĀTES FOTO

Straujiem soļiem tuvojas ”X Faktora” fināls, kurā par uzvaras lauriem sacentīsies arī dziedātāja Elīna Gluzunova. Šova dalībniece pastāsta par savu ģimeni, bērnu audzināšanu un atklāj savas domas par mīlestību.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīna stāsta, ka ar vīru Artjomu iepazinās pirms septiņiem gadiem. Tajā laikā viņa bijusi trakā Elīna, kura dzīvo Rīgā, tusējās, strādā bārā – izbauda jaunības maksimālismu un par nopietnām attiecībām nedomā.

”Olga ar tevi lepotos.” Elīna Gluzunova sajūsmina ar ”Svētku dienu”

Dziedātāja neslēpj, ka bijusi egoiste un tajā laikā domājusi tikai par sevi.

”Izklaidējos atpūtas vietā kopā ar draudzeni, pēkšņi pa durvīm ienāk vīrietis, kuru tik tiešām var nosaukt par vīrieti – garš, platiem pleciem, labi ģērbies. Novērtēju vīrišķību un viss,” smejas Elīna.

Drīz vien Elīna un Artjoms sākuši sarakstīties un izlēmuši dzīvot kopā, vēl pirms randiņu perioda. Šāds lēmums pārim licies pats par sevi saprotams, viņi jutuši, ka radīti viens otram.

”Sākām doties uz restorāniem, devāmies ceļojumā uz Zviedriju, kas bija mirkļa lēmums, aizbraucām nopirkām biļetes, man jaunas drēbes, jo tajā laikā jau gaidījām mūsu pirmdzimto. Teju uzreiz, uzsākot attiecības, pieteicās mazulis,” smaida Elīna.

”Nav svarīgi – klasika vai jauns hits, sava valoda ir jāsaglabā!” Elīna Gluzunova lepojas, ka dzied latviski

Piesakoties bērniņam, vīriņš Elīnu apdāvināja, iestājās īsts ”rozā briļļu” periods. Dziedātāja neslēpj, ka, piedzimstot bērniņam, sākās pirmais attiecību pārbaudījums. Bija kašķi, kā nekā tas bija pirmais bērns un mīlnieki nezināja, kāda būs jaunā rutīna.

Elīna domā, ka attiecībās jāmeklē atbildes uz jautājumiem. Visiem ir attiecību krīzes! Vieglākais ir izšķirties, ne kopt attiecības un par tām rūpēties. Elīnas ģimene vienmēr izvēlas otro variantu!

”Otro bērniņu plānojām, bet nekādi nesanāca palikt stāvoklī. Aizbraucu vecvecākiem līdzi pie dziednieka un viņš pateica, ka bērniņš ir ceļā un drīzumā otro reizi kļūšu par mammu. Neticēju, jo vairāk negaidījām, bet tā arī notika. Mājās uztaisīju grūtniecības testu, tas bija pozitīvs,” smaida Elīna.

Arī pēc otrā bērna dzimšanas sākās maza attiecību krīze, bija lielāks stress, dubulta atbildība un vairāk izdevumi.

Paaugoties abām atvasēm dziedātāja izlēma kādu daļu no laika veltīt sev, tā viņa nokļuva ”X Faktorā”. Jau pirms ”krēslu izaicinājuma” māksliniece uzzinājusi, ka gaida trešo atvasi, bet nevienam to neteica, jo nevēlējās, lai mazulis ietekmē “krēslu izaicinājuma” rezultātu.

Elīna Gluzunova zālēm un sentēvu metodēm saka – NĒ! Kā dziedātāja uzveic slimības?

”Kamēr esmu šovā vīriņš izņem bērnus no bērnudārza, pabaro, novanno un noliek gulēt. Smejamies, ka mājās nepieciešama ģenerālā tīrīšana – ar to nodarbošos pēc fināla. Tāpat vīram atkal uz darbu būs līdzi pusdienas,” tā Elīna.

Dziedātāja priecājas, ka vīrs sācis atbalstīt, sapratis, cik viņai būtisks ir ”X Faktors”. Šovu Elīna uztver kā ģimenes panākumus, kā nekā visi ir iesaistīti, ne tikai mūziķe vienpusēji.

Šova dalībniece paziņo, ja viņai nebūtu ģimenes, viņa joprojām būtu tusētāja. Būtu tā sieviete, kura nekad neko, iespējams, nesasniegtu un dzīvotu no algas līdz algai, domājot tikai par sevi.

”Lai arī elpošana ir apgrūtināta, rezultātam tas netraucē.” Elīna Gluzunova par uzstāšanos gaidību laikā

”Nevēlētos būt tusētāja. Tas ir tāds patīkams bonuss, ka mājās kāds gaida. Zinu, kāpēc ir vērts dzīvot un cīnīties. Jābauda mazie dzīves mirkļi, nevajag uzreiz uz klubu iet. Piedzerties un aiziet ballēties jau var vienmēr, kad ir ģimene – vairāk negribas, parādās jaunas prioritātes,” skaidro Elīna.

Daudzi kādreizējie Elīnas draugi nespēj noticēt, ka viņai ir bērns, nemaz nerunājot par trijiem. Tieši ģimeni šova dalībniece uzskata par savu panākumu atslēgu.

Ikvienam pārim būtiska attiecību sastāvdaļa ir randiņi. Pēdējā laikā Elīnai un Artjomam ir maz iespējas izrauties no mājas. Bērnus mīlnieki atstāj pie vīramātes vai auklītes un dodas uz kādu viesnīcu, lai garšīgi pavakariņotu un izgulētos. Anabella Keilija un Lukass parasti naktī nāk gulēt pie vecākiem, tāpēc pēdējo piecu gadu laikā, pārim nav izdevies kārtīgi izgulēties.

Vasarās pāris bieži brauc makšķerēt. Elīnai vīra hobijs nav īpaši tuvs, bet viņai patīk atpūta pie ūdens. Pāris iecienījuši baseinus, pirtis, pēdējā laikā arī teātri un kino. Nākotnē mīlnieki iecerējuši atrast vēl citas kopīgas intereses, jo pārim ir būtiski darīt lietas kopā, tikai tā neiestāsies rutīna.

”Uzskatu, ka  bērnus nedrīkst mīlēt vairāk kā otro pusīti. Bērni aiziet dzīvē, bet mēs paliksim kopā, ja būsim sabojājuši savas attiecības un dzīvosim tikai bērniem, tad nevarēsim vecumdienas normāli pavadīt,” savu viedokli atklāj Elīna.

Reiņa komandas dalībniece Elīna Gluzunova šovā cīnīsies, esot trešā bērniņa gaidībās

Runājot par mīlestību, Elīna domā, ka tā tiek ieaudzināta jau bērnībā. Jāmīl ir pašam sevi, tikai tad vari mīlēt citu, ja neproti mīlēt sevi, nevari mīlēt arī kādu citu.

”Mīlestība ir piedošana, rūpes par otru. Vārdus – es tevi mīlu, var neteikt visu laiku, bet pasakot, tas ir īpaši. Šie pāris vārdi var pacelt spārnos,” skaidro Elīna.

Pēdējā laikā Artjoms ķircina Elīnu, saucot par resnulīti, saka, cik viņa ir skaista un tas topošajai māmiņai ir būtiski.

”Cenšamies bērniem atgādināt, kas ir mīlestība. Ka mēs mīlam nevis tāpēc, ka nopērkam kādu kārotu lietu, bet mīlam bez nosacījuma, gribam, lai bērni to sajūt un apzinās,” nosaka Elīna.

Šogad Elīna un Artjoms svinēs septiņu gadu jubileju, tas ir riskants gads attiecībām, bet pārim viss ir kārtībā, turklāt viņiem gaidāms ģimenes papildinājums.

”Kad mazulītis mazliet paaugsies gribam uz pāris dienām aizbraukt atpūsties un pabūt vienkārši kopā. Apbrīnoju tos pārus, kuri dodas ceļojumos ar maziem bērniem, tas prasa tik daudz nervus,” aizdomājas Elīna.

Elīna Gluzunova iepriecina ar dziedājumu latviski un angliski. Kurā valodā dziedātājai padodas labāk?

Dziedātāja ir stingra māte, bērnus viņa neper, bet var pateikt kādu skarbāku vārdu, jābūt disciplīnai. Elīna uzskata, ka bērns nevar augt visatļautībā, runāt pretī vecākiem, jābūt cieņai pret vecākiem cilvēkiem, elementāram pieklājības normām.

”Mūsdienu bērniem tas viss pieklibo. Ja bērniem nepievērš daudz uzmanības un neizskaidro viņu kļūdas – sākas problēmas. Negribu, lai maniem bērniem ir problēmas,” tā Elīna.

19 komentāri