Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri
No šīs svētdienas arī visi Latvijas iedzīvotāji kļūst par “X Faktora” žūriju
Toms Norde

Pirmā “X Faktora” tiešraidē Latvijā jau ļoti tuvu, un skatītāji jau sāk kļūt nemierīgi. Saņemam vēstules ar jautājumiem, ar ko tad šīs sērijas atšķirsies no iepriekšējām. Producenti sola vēl neredzētu spriedzi šovā un intrigu līdz pat decembrim.

15. oktobra vakarā redzēsim 12 priekšnesumus, par kuriem būs iespējams balsot telefoniski. Katram dalībniekam raidījuma laikā tiks piešķirts tālruņa numurus, par kuru zvanīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmie 10, kuri būs saņēmuši visvairāk zvanu, nonāks drošībā un automātiski nodrošinās iespēju uzstāties arī nākamsvētdien, 22. oktobrī. Savukārt tie divi, kuri būs sakrājuši vismazāk balsu, uz skatuves kāps vēl vienu reizi, lai izpildītu savu glābējdziesmu. To, kurš pirmais pametīs šovu, noteiks žūrija.

Portālā Skaties.lv iespējams nobalsot arī par skatītāju simpātiju balvu, un tieši tu vari noteikt, kurš “X Faktora” dalībnieks KATRU svētdien saņems 200 eiro no Credit24. Iepazīsties ar interneta balsojumu!

TOP komentāri

 • Svetlana Proniceva
  +3 +3 0

  Svetlana Proniceva

  Nadežda Mankevica ir SUPER!!! Ļoti Skaista balss 😙😙😙
 • Ekspertitō
  +3 +3 0

  Ekspertitō

  Lai visiem veicas, bet īpaši "Tautumeitām" un Arturam Gruzdiņam! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!