2 komentāri
”Nezinu, vai vēlos būt zvaigzne, gribu kā Busulītis dziedāt no sirds.” ”X Faktora” Rīgas atlasē uzmirdz Ilze no Pļavniekiem
NAURIS GARKAKLIS, SKATIES

Trīsdesmit astoņus gadus vecā Ilze Vasiļjeva ieradās Rīgas ”X Faktora” atlasē, lai vismaz reizi dzīvē nokļūtu televīzijā un parādītu tēvam, ka var. Ikdienā sieviete audzina bērnus un guļ.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Ilze atklāja, ka ir brīvmākslinieks un visu apguvusi pašmācības ceļā.

Sievietei bērnībā pateikts, ka viņai “lācis uzkāpis uz ausīm” un viņa nespēj dziedāt. Tas tikai motivējis Ilzi pašmācības ceļā apgūt dziedāšanu, un pierādīt, ka viņai ir talants!

Topošā dziedātāja kādreiz dziedājusi korī, bet neatceras – viņa pati aizgājusi no kora, vai tomēr izmesta.

”Man ir četri bērni, dzīvē nodarbojos ar bērnu audzināšanu, sēžu mājās. Māsa strādā, bet es auklēju mūsu bērnus, kopā mums ir seši. Ikdiena paiet darot mājas darbus, pieskatot bērnus un guļot. Gribēju bērniem parādīt, ka dzīvē viss iespējams, ja dara un ļoti, ļoti to vēlas.” paziņo Ilze.

Otrs pieteikšanās iemesls ir tēvs, četru bērnu māmiņa vēlas, lai viņš kaut reizi dzīvē redz viņu televizora ekrānā.

”Nezinu, vai vēlos būt zvaigzne, gribu kā Busulītis (Intars Busulis) dziedāt no sirds. Ja kādam tas sagādā prieku, neiebilstu pret lielo skatuvi,” smejas Ilze.

Pirms gada sieviete nav pieteikusies ”X Faktoram”, jo nav bijis brīvs laiks. Viņa televizorā skatījusies uz Busulīti un “siekalojusies”. Ilze neslēpj, ka Intars viņai ļoti patīk, ne tikai kā dziedātājs.

”Es jau patiesībā ierados uz atlasi, lai ”pazīmētos”. Man otro nedēļu ir angīna. Tā kā man atļāva nodziedāt vairākas dziesmas, tātad viss izdevās,” nopietni nosaka Ilze.

Tā kā Ilze dzīvo Pļavniekos, viņa bieži vien redzama vietējos karaoke bāros, kuros ”uzkurina” cilvēkus ar savu dziedājumu un gūst no tā prieku.