”Nevienam nenovēlu piedzīvot sāpes, kuras jutu pēc neveiksmes pagājušā gada krēslu izaicinājumā.” ”X Faktorā” atgriežas Jeļena Matule

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
”Nevienam nenovēlu piedzīvot sāpes, kuras jutu pēc neveiksmes pagājušā gada krēslu izaicinājumā.” ”X Faktorā” atgriežas Jeļena Matule
OKSANA DŽADANA, F64

Arī šogad ”X Faktoru” cenšas iekarot dziedātāja Jeļena Matule, kura atgriezusies ne tikai lai vienkārši uzstātos, bet lai uzvarētu. Dziedātāja atklāj, kā tikusi pāri pagājušā gada neveiksmes sāpēm.

“Nevienam nenovēlu piedzīvot sāpes, kuras jutu pēc neveiksmes pagājušā gada krēslu izaicinājumā, kad man nācās savu sēdvietu atdot Kattie,” sarunā ar portālu Skaties.lv nosaka Jeļena.

”Jaunajā tēlā jūtos ”dārgāka”.” Jeļena Matule par dalību šovā ”Gatava pārvērtībām”

Pirmās nedēļas pēc zaudējuma viņa neko nav gribējusi darīt, tikai gulēt gultā un viss. Māksliniece saprot, ka viss, kas nenogalina, padara mūs stiprākus, lai kāptu augšā, ir jānolaižas līdz apakšai, bet tajā laikā visu redzējusi melnās krāsās.

Dziedātāja saka lielu paldies vīram, kurš dāvājis daudz mīlestības, visādi lutinājis, rūpējies un licis celties no gultas un sākt ko darīt. Jeļena ir droša, ja nebūtu vīra viņa šogad neatgrieztos šovā.

”Nebūtu vīriņa varbūt joprojām dusmotos uz visu pasauli. Tagad saprotu, ka tā ir tikai spēle. Mani vismaz nomainīja kāds, kurš, beigu beigās, uzvarēja,” smaida Ļena.

Dziedātāja Jeļena Matule uzskata, ka seksualitātes līdzsvars ir ļoti būtisks ceļā uz laimi

Radoši cilvēki nereti pievērš uzmanību zīmēm. Pēc sāpīgā zaudējuma aizskatuvē Jeļenu mierināja viena no šova darbiniecēm Līga, kura teica, ka jānāk pēc gada un nevajag padoties.

Šogad aizbraucot uz Valmieras reģionālo atlasi, lai atbalstītu draudzeni, mūziķe atkal satikusi Līgu. Dzirdot vārdus par reģistrāciju, Ļena tos uztvērusi kā zīmi. Piedevām vēl viņas dalības cipari sakrituši ar personas koda skaitļiem.

”Sapratu, ka ir jāmēģina un jādara, nevaru sēdēt malā. Esmu šeit ne tikai, lai piedalītos, bet, lai uzvarētu. Vienmēr jāiet uz pilnu banku, citādi nav jēgas piedalīties,” aizdomājas Jeļena.

Gada laikā māksliniece uzrakstījusi vairākas dziesmas, vēl tiek strādāts pie aranžijām, bet jau drīzumā māksliniece domā mūs priecēt ar jauniem hitiem.

Dziedātāja Jeļena Matule uzsākusi cīņu ar liekajiem kilogramiem

”Dziesmas rakstu par to, kas man ir personīgs, kas ir par mani, esmu godīga. Nerakstu par tēmām, par kurām būtu forši parunāt, bet man īsti nav ko teikt. Tieši tāpēc, ka viss godīgi un patiesi, ir mazliet bail no apkārtējo reakcijas, ir vajadzīga drosme. Esmu iemācījusies atrast sevī šo drosmi,” nosaka Jeļena.

Ļena piebilst, ka šogad pirms ”X Faktora” uzvilkusi vairākus tērpus, nofilmējusi sevi dziedam un beigu beigās nomainījusi speciāli šūto tērpu.

Viss tikai tāpēc, ka iecerētais tērps bijis pārāk spīdīgs un viņa vēlējusies žūrijai parādīt, ka ir ņēmusi vērā pagājušā gada ieteikumus, sadzirdējusi mentorus un spējusi mainīties.

Jau rudenī skaties šovu un uzzini kā Jeļenai veiksies šī gada ”X Faktorā”.

Video: Jeļena Matule pēc neveiksmes ”X Faktorā” uz skatuves ar cirvi saskalda krēslu

1 komentārs

X Faktors

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Trešajā “X Faktora” tiešraidē šovu pamet Olga Palušina un grupa “We”

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu

Viktors Buntovskis jaunās skaņās izpilda Ulda Stabulnieka hitu “Tik un tā”

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” trešā tiešraide; dalībnieki izpildīs veltījumu Latvijai dzimšanas dienā un pasaules hitus

Mentori Grētas Grantiņas priekšnesumu sauc par labāko visā vakarā

“Man aplaudēja dalībnieki, mūziķi un darbinieki, sapratu, ka visu izdarīju pareizi.” Pēc izbalsošanas Olga Palušina asarām ļāvusies tikai mājās