25 komentāri
”Nevaru iedomāties sevi līdzās citam vīrietim. Joprojām jūtos precēta.” Kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa par dzīvi pēc vīra nāves
INSTAGRAM

Pirms astoņiem mēnešiem mūžībā devās kristīgās mūziķes, šova ”X Faktors” pretendentes Ditas Svarupas vīrs Raimonds, atstājot viņu vienu, ar diviem maziem bērniem uz rokām. Mūziķe lēni palēnām spēj atkal smaidīt un apzināties, ka sākusies viņas dzīves ”jaunā grāmata”. Tas viss netraucē, nodoties sērām, radīt vīram atvadu dziesmu un apzināties, ka sēras būs ar viņu visu dzīvi.

Intervijā ”Youtube” kanālam ”Studentu dzīve” Dita atklāj, ka salīdzinot fotogrāfijas no pagājušās vasaras un šodienas, ir redzams, ka sākusies ”jauna grāmata”.

Veltījums mirušajam vīram! ”X faktorā” iepazītā Dita Svarupa ar dziesmas palīdzību atvadās no mīlestības

Dita Svarupa skaidro, kāpēc dēlam devusi vārdu, kas Latvijas robežās vēl nevienam nav bijis

Kādreiz viņa bijusi pārāk naiva un apcerīga par to, cik dzīve ir skaista, nu tas ir mainījies.

Piedzīvoto grūti ”sagremot”, Dita joprojām vēlas atpakaļ iepriekšējo ”grāmatu”, bet tagad ir cita, kura jāraksta un jāveido. Vira zaudēšana ir pirmais lielais notikums, kas licis mūziķei izprast zaudējumu.

Pēc vīra nāves mainījies divu dēlu māmiņas skatījums uz dzīvi, viņa apzinās, ka mierā un priekā būs tikai debesīs.

”Nesteidzīgāk dzīvoju. Vairāk novērtēju to, kam ir vērtība – laiks ar līdzcilvēkiem, mīlestība pret bērniem, draugiem,” tā Dita.

Skaisti foto: Ceļojuma laikā Dita Svarupa nosvin trešo kāzu jubileju un īsteno īpašu gadadienas tradīciju

Neskatoties uz smaidu sejā, mūziķei bieži vien ir ”lūzuma punkti”, viņa var būt labā noskaņojumā, un pēkšņi sākt raudāt, jo kaut kas atgādinās par Raimondu.

Dita domā, ka sēras viņas dzīvē nebeigsies nekad. Vismaz šobrīd viņa tam visam neredz galu. Citas dāmas divu dēlu māmiņai saka, ka pēc pāris gadiem būs vieglāk, viņa apzinās, ka gan jau, ka būs, bet visu dzīvi viņa domās, kā būtu bijis, ja viņš būtu palicis blakus.

”Šobrīd nevaru iedomāties sevi līdzās citam vīrietim. Joprojām jūtos precēta, ja par šādu iespējamību iedomājos, es jūtos, ka pārkāpju laulību. Domās esmu laulībā,” atklāti nosaka Dita.

Dita un Raimonds iepazinās, būdami pusaudži. Viņiem vienam ar otru bija pirmā seksuālā pieredze – pēc laulībām. Laulībā aizvadīti pieci gadi, bet attiecībās kopumā – deviņi. Mīlestībā dzimuši divi dēli Ārons un Amiēls.

TOP komentāri

 • Kārlis
  +38 +31 -7

  Kārlis

  Dziesma ir skaista,es ļoti cienu uzticīgas sievietes,viņa ļoti mīlēja savu vīru,es domāju ar laiku iestāsies sirsdsmiers. Derētu pamācīties,kas īstam mīlestība citām sievietēm.
 • Ingrida Lisovska
  +29 +24 -5

  Ingrida Lisovska

  Cilvēks sēro, pilnīgi normāla reakcija.Visdrīzāk, kā ar laiku atlaidīsies un kļūs optimistiskāks skats uz dzīvi.Ja ir bijusi mīlestība, tad tā nepazūd dienā, kad otrs pamet šo pasauli, tas taču loģiski.
 • Pasaulei
  +32 +24 -8

  Pasaulei

  Mūsdienu pasaules moto, ka viss ir paša cilvēka rokās, nestrādā. Tu vari iet un darīt, bet pēkšņi pasaule sabrūk vienā brīdī. Sabrūk pa visam un jāsāk viss no jauna. Tie, kas to nav izbaudījuši, nevar to saprast.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!