”Netīrā” Karmena, Latgales spēks, reperis no bērnu ciemata un pāris, kas aizkustināja Auškāpu: ”X Faktora” skatītāju TOP5

10 komentāri
”Netīrā” Karmena, Latgales spēks, reperis no bērnu ciemata un pāris, kas aizkustināja Auškāpu: ”X Faktora” skatītāju TOP5
f64/Skaties.lv

Klāt kārtējais pirmdienas rīts, un ”karstākā” sarunu tēma pie kafijas tases jau atkal ir ”X Faktora” svētdienas raidījums. Jau atkal skatītāju un žūrijas domas par intersantākajiem numuriem dalās. Kamēr žūrija izlēma to, ko izlēma, Skaties.lv piedāvā apskatīt piecus numurus, kuri visvairāk patikuši skatītājiem.

Šie pieci numuri ir visskatītākie ”TVPlay” – tauta šo mākslinieku uzstāšanās baudījusi atkal un atkal, neliekoties ne zinis par to, vai patīk žūrijai.

Žūrijas apbižotā Karmena

Iespējams, Karmena Puķjāne nesniedza to labāko šovu, bet skatītāji metušies viņu atbalstīt tāpēc, lai atkal protestētu pret žūriju. Karmena izpildīja ”Cranberries” dziesmu ”Zombie”, un žūrija neskopojās ar ļoti skarbu kritiku, saucot Karmenas izpildījumu par netīru un izmisuma pilnu.

Karmenas video kļuvis par aboslūto līderi skatījumu ziņā. Ļaudis sadalījušies divās grupās – vieni ar Karmenas video dalās kā ar melnu joku, bet otra puse atbalsta meitenes centienus un protestē pret žūriju, spriežot, ka šovi veidotāji apzināti pametuši vēl ne tik pieredzējušo meiteni publiskam apsmieklam, ļaujot uzstāties starp īstiem talantiem.

Spēks un emocijas no Latgales

Savukārt attiecībā uz puišu grupu ”Baritoni” žūrijas un skatītāju viedoklis sakrīt. ”Baritonu” priekšnesums un profesionālais dziedājums no žūrijas saņēma trīs JĀ, un skatījumu ziņā Skaties.lv ierindojies spicē kopā ar Katrīnas numuru. Tiesa, ”Baritonu” numurs pleijeros tiek ”drillēts” atkal un atkal labskanības dēļ un latgaliešu lieliskais sniegums interneta vidē izpelnījies tikai un vienīgi pozitīvas atsauksmes.

Numurs, kas saviļņoja Auškāpu

Akvelīna un Artis jeb duets ”Moonlit” izdarīja to, par ko sapņo daudzi šova dalībnieki – aizkustināja Aiju Auškāpu tā, ka žūrijas ekspertei esot skrējušas tirpiņas. Priekšnesumu žūrija novērtēja ar trīs JĀ, un arī skatītāji viņiem saka JĀ, ko apliecina video popularitāte interneta vidē.

Reperis Nakts un Ervīns ar veltījumu bērniem

Kad uz skatuves kāpa divi topošie automehāniķi, paziņojot, ka viņu duetam nav nosaukuma, jo viņi ”esot tādi kā esot”, neviens negaidīja, ka puiši pārsteigs ar tik emocionālu numuru.

Puiši izpildīja dziesmu ”Katram bērnam ģimeni”, kas tika uzrakstīta pusotru gadu atpakaļ, kad SOS bērnu ciemats, kurā dzīvojis Nakts, svinēja divdesmito dzimšanas dienu.

Puišu uzstāšanās saņēma visu trīs žūrijas locekļu JĀ un sajūsmas pilnus komentārus no skatītājiem, kuri slavē puišu sagādātās emocijas un spriež, ka šādas dziesmas ir īsts hiphops.

Tautasdziesmas triumfs

”X Faktora” skatītājiem patīk tautasdziesmas, un to apliecina Sandras Solvitas Bērziņas numura popularitāte.

Jauniete pārsteidza žūriju, acapella izpildot latviešu tautasdziesmu, tas nepalika nepamanīts un nenovērtēts.

Žūrijas loceklis Intars Busulis uzstāšanos nosauca par ”esencīti”, kas pietrūkusi visai dienai.

Sandras Solvitas Bērziņas priekšnesums saņēma trīs – JĀ.

10 komentāri