Nepalaid garām! Noslēdzošā X Faktora TV atlase jau svētdien

3 komentāri
Nepalaid garām! Noslēdzošā X Faktora TV atlase jau svētdien
ULDIS STEPANOVS

Šo svētdien, 10. oktobrī kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājus sagaida šova ”X Faktors” noslēdzošais TV atlašu raidījums, kurā laikā iepazīsim divdesmit jaunus dalībniekus, kuri cīnīsies par iespēju nokļūt šova ”Krēslu izaicinājumos”. Uz skatuves dzirdēsim vairākus emocionālus vēstījumus un kontrastiem bagātus priekšnesumus!

Kā pirmā uz skatuves kāps liepājniece Līva Eistere, kura uz skatuves dalīsies aizkustinošā vēstījumā, izpildot dziedātājas Madison Beer dziesmu ””Reckless” – gan atklāti stāstot par savu dzīvi, gan veselību. Meitene cieš no uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroma un mūzika ir tā, kas ikdienā palīdz ar to tikt galā.

Rīdzinieks Jevgēnijs Ivanovs pats komponē dziesmas, un viņa lielākās talanta atbalstītājas ir mamma un vecmāmiņa, tā stāstīs pats mākslinieks. Uz skatuves Jevgēnijs izpildīs Lady Gagas dziesmu ”Is that alright”, pēc kā Aija Auškāpa atzīs, ka Jevgēnijs viennozīmīgi atšķiras no citiem dalībniekiem.

Žūriju pārsteigs kāds kolorīts dalībnieks ar segvārdu ”Chaina”, kurš tulko un pārdzied populāras dziesmas uz latviešu valodu. Mākslinieka priekšnesumu žūrija vērtēs pozitīvi, atzīstot dziesmu tekstus par asprātīgiem un piedāvājot apvienoties kādā kopdarbā ar mentoru Maratu.

Ar Anasteišas dziesmas ”Left outside alone” acapella izpildījumu uz skatuves kāps ropažnieks Indars Kraģis, kurš ikdienā ir lektors, teātra pasniedzējs un vairāku grāmatu autors, kas stāsta par radošumu un kritisko domāšanu.

Neparastā Ilze Meldere žūriju pārsteigs ar savu pārdomāto tēlu, meitene būs ģērbusies gotiskā stilā. Ilze atklās, ka viņai ļoti patīk ģērbties dramatiski – tumšas krāsas apģērbā ar izteiktiem gotiskiem akcentiem, taču tas netraucē pārsteigt savus vienaudžus vai draugus reizēm arī ar ļoti piemīlīgu tēlu, piemēram, uzvelkot rozā krāsas drēbes ar kaķīšiem, tādēļ meitene uz skatuves izpildīs Lady Gagas dziesmu ”Paparazzi”. Vai ar šiem kontrastiem meitenei izdosies izpelnīties ”jā” no žūrijas?

Emocionālu muzikālo sniegumu demonstrēs Deniels Bērziņš no Valmieras. Viņš izpildīs Harry Styles dziesmu ”Falling”, kas stāsta par puiša neseno dzīves pieredzi – vienpusēju mīlestību. Pēc uzstāšanās Aija atzina: ”Manuprāt, liela nozīme ir tam, ka cilvēks drīkst kāpt uz skatuves tikai tad, ja viņam ir ko teikt. Šajā brīdī, uz Tevi skatoties, man bija pārliecība, ka Tev ir ko teikt. Tas bija patiesi un aizkustinoši!”

Uz skatuves kāps arī romantiskais duets ”Neprāts”, kura sastāvā ir Signija Taraņenko un Aleksandrs Tuguševs. Signiju Taraņenko skatītāji iepazina jau šova 3. sezonā, kur jaunā dziedātāja kļuva par ”X Faktora” finālisti grupā ”Carnelian”. Jaunā dziedātāja ir atgriezusies, lai kopā ar savu mīļoto piepildītu sapni par dziedāšanu mūziklos, izrādēs un multfilmu ieskaņošanu!

Citu dalībnieku vidū būs arī Ralfs Ričards Bite, talantīgā Andra Upmane, ar sirsnīgu priekšnesumu uz skatuves kāps grupa Dārgoļi no Smiltenes novada, jaunā autosportiste Alise Līga Grāmatiņa, ventspilniece Arina Derevjanko, kura izpildīs skaņdarbu spāņu valodā, jelgavniece Santa Taukača, bērnu modeļu aģentūras īpašniece, pasākumu organizatore un stiliste, uzņēmējs Dāvids Jānis Baumanis, kurš brīvajā laikā aizraujas ar gleznošanu, fiziskās sagatavotības trenere Laura Melbārde, kura strādā Vidzemes olimpiskajā centrā, gulbēniete un mežsaimniecības brigādes darba vadītāja Inese Haļina, jēkabpiliete Megija Kļaviņa, Dmitrijs Kļinčiščevs, kurš ir radījis jau septīto albumu savai mīļotajai klasesbiedrenei Žannai, savukārt ar veltījumu tēvam uz skatuves kāps Ralfs Siliņš.

Skaties noslēdzošo TV atlases raidījumu jau šo svētdien, kanālā TV3 un televīzijā Go3 plkst. 20.00!

3 komentāri

X Faktors

Aija Auškāpa ir nokomplektējusi savu “X Faktora” komandu! “Neprāts”, “We” un “Audiokvartāls” dalās pirmajās sajūtās

Reinis Sējāns ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Viktors, Toms un Eduards atklāj, ko sagaida no mentora

“Interesants tipiņš, nesaprotu, kas darās tavā galvā.” Noslēpumainais Viktors Buntovskis saņem krēslu

Eduards Rediko izpilda dziesmu, pie kuras Intars Busulis kopā ar mīļoto ieņēmis pirmo dēlu

”Var redzēt, ka gribat darīt, ka jūs tas interesē!” Aija Auškāpa pozitīvi novērtē enerģisko “Neprāta” uzstāšanos

"Galvenais, lai pamanāmi!" “We” uz skatuves izpilda jestru dziesmu, radot mazu ballīti

“Foršs materiāls, ar ko darboties.” Reini Sējānu sajūsmina Armanda Rutkovska muzikalitāte

Nepalaid garām! “Audiokvartāls” satricinās “X Faktora” skatuvi ar jestru hitu

Kantrimūzikas manierē Kārlis Sīmanis izpilda Dona hitu “Pašā ielas galā”

“Zombie” jaunās skaņās! “Lioness” nebēdā, ka nav mentores gaumē, bet cer, ka kāds cits viņas novērtēs

Vīra un sievas duetā “Riverfall” Aija Auškāpa nesajūt spēku, jaudu un kaisli

Dziesmā izskan vairāki finansiāli padomi! Leonards Leimanis uz “krēslu izaicinājumu” ierodas ar golfa nūju