Komentāri
Nepalaid garām! Nāc uz ”X Faktors” filmēšanām un klātienē satiec šova žūriju un topošās estrādes zvaigznes
PUBLICITĀTES FOTO

Jau nākamnedēļ – 26. un 27. jūnijā – piedalies vērienīgākā muzikālā šova ”X Faktors” televīzijas atlašu filmēšanā, kuru laikā kopā ar žūriju – Aiju Auškāpu, Intaru Busuli, Reini Sējānu un Maratu Ogļezņevu tev būs iespēja novērtēt talantus no visas Latvijas!

Jau septembrī muzikālais šovs ”X Faktors” atgriezīsies pie skatītājiem ar vēl vairāk emocijām un vēl lielāku vērienu, jo tagad žūrijā ir četri dalībnieki – Marats Ogļezņevs, Aija Auškāpa, Intars Busulis un Reinis Sējānis.

Lai rudenī uzmirdzētu uz ”X Faktora” skatuves, reģionālajās atlasēs izvēlētajiem dalībniekiem būs jāstājas visu četru mentoru priekšā, lai izcīnītu savu ”Jā” un nokļūtu krēslu izaicinājumos.

Marats jau zina, kuras dalībnieku kategorijas mentors vēlas būt! Intervija ar ceturto ”X Faktora” ekspertu

”Kurš šodien gribētu bez maksas aiziet uz ”Prāta Vētras”, Intara Busuļa, Reiņa Sējāna vai Marata Ogļezņeva koncertu? Gribētāju būtu daudz, bet vai tu biji uz viņu pirmo koncertu? Mēs aicinām uz rītdienas Latvijas mūzikas zvaigžņu uzstāšanos jau tagad.

Ja tu reiz esi kāpis uz skatuves, lai uzstātos lielākas auditorijas priekšā, tev tīri labi ir zināma sajūta, kāda būs ”X Faktora” atlašu dalībniekiem – viņiem būs bail, trīcēs rokas, varbūt pat aizmirsīsies vārdi. Tā būs jauno dziedātāju pirmā uzstāšanās uz lielās skatuves, kur viņus vērtēs visi četri šova mentori.

Tieši tāpēc, pirmo reizi uzstājoties publikas priekšā, jaunajām zvaigznēm ir īpaši svarīgs tavs atbalsts, jo, iespējams, kāds no mūziķiem jau nākotnē tevi priecēs ar lielkoncertu Arēnā Rīgā,” skatītājus uz televīzijas atlašu filmēšanu aicina šova producenti Ilze Ūdre un Guntara Gulbiņš.

Televīzijas atlašu filmēšanas norisināsies Rīgas Kinostudijā 26. un 27. jūnijā, divos laikos – no plkst. 17.00 līdz 19.00 un no plkst. 19.30 – 21.30.

Dalība filmēšanās ir bez maksas un to laikā būs iespēja laimēt dažādas balvas – biļetes uz ”Prāta Vētras” koncertu Liepājā, gardas balvas no ”Skrīveru Saldumiem”, ”Picas LuLū”, rotas no ”Nela Gems”.

Piesakies ”X Faktora” filmēšanām šova mājaslapā www.xfaktors.lv