Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

1 komentārs

Svētdienas, 5. novembra, vakara ”X Faktora” raidījums kļūs par īstu saldo ēdienu ne tikai tiem, kuri ar aizrautību seko konkursa kaislībām. Līdz ar jauno šovmeņu priekšnesumiem tajā gaidāmi divi īpaši viesmākslinieku numuri – spēlēs ”Prāta vētra” un visā pasaulē slavenie mūziķi no Lietuvas ”Daddy Was A Milkman”.

Skaties.lv bija ekskluzīva iespēja būt klāt mēģinājumā, kurā ”Daddy Was A Milkman” gatavojās lielajam uznācienam ”X Faktorā”, un tikt pie intervijas ar apvienības solistu Ignu Pocūnu.

Uz ”X Faktora” skatuves Igns kāps ar Latvijas karodziņa nozīmīti pie krūtīm. Kā intervijā atklāj mūziķis, viņam šo nozīmīti uzdāvinājusi kāda fane, kad pirms gada apvienība sniegusi koncertu Rīgā.

Mākslinieki ar prieku atgriežas Latvijā, lai uzspēlētu ”X Faktorā”, un jau nākamnedēļ sniegtu koncertu ”Palladium”, kuram gatavojušies vairāk nekā sešus mēnešus!

Ko Lietuvas talants domā par Latvijas mūziku, mūsu ”X Faktora” censoņiem un kāds stāsts slēpjas aiz grupas intriģējošā nosaukuma, uzzini, noskatoties videointerviju!

Jau 5. novembra vakarā ”X Faktora” šovā ”Daddy Was A Milkman” izpildīs savu lielāko hitu, kurš labi zināms arī Latvijas mūzikas draugiem – ”Breathe In”.

Kā mēģinājumā pārliecinājās Skaties.lv – skanēs izcili! Nepalaid garām! Tiekamies jau 20.20 TV3!