85 komentāri
Nelokāms Auškāpas lēmums – “X Faktoru” pamet jelgavnieks Edgars Kreilis
Mārtiņš Zilgalvis/F64

Patriotu nedēļas ietvaros arī “X Faktors” pirmo savu 12. novembra raidījuma pusi veltīja dziesmām latviešu valodā. Citam priekšnesumi bija veiksmīgi, bet citus skatītāji nenovērtēja. Tie šoreiz bija Edgars Kreilis un grupa “Tautumeitas”, un tieši Edgara Kreiļa glābējdziesma viņam bija pēdējais priekšnesums šajā šovā.

Skatītāju simpātiju balsojumā, kas katru nedēļas nogali norisinās portālā Skaties.lv, jau piekto reizi uzvarēja Arturs Gruzdiņš, bet pēcāk noskaidrojās, ka viņš iekļuvis arī “X Faktora” tālākajā kārtā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ne tik labi veicās jau pieminētajiem Kreilim un “Tautumeitām”, kuriem šovakar nācās dziedāt glābējdziesmu. Pēc tām, kā jau tas ierasts, gala vārds piederēja žūrijai, šoreiz Aijai Auškāpai, jo viņas kategorijas (16-25) dalībnieki tika sveikā cauri. Un mājās tika aizsūtīts Edgars Kreilis.

TOP komentāri

 • Liene Kara Liene
  +103 +100 -3

  Liene Kara Liene

  Es saprotu ka tad Sējāns paliktu bez dalībniekiem, bet nu, manuprāt Tautumeitas ir tikai vienu dziesmu nodziedājušas labi un tā bija pati pirmā, kā arī, šodien viņas parādīja ka pa vienai viņas nevar dziedāt...
 • Simona
  +64 +61 -3

  Simona

  Negaidīta izvēle, esmu ļoti vīlusies. Tracina, ka žūrija saka, ka bija fantastiski, kad tā galīgi nebija. Neesmu eksperts, bet kā skatītājam dažreiz liekas, ka dalībnieki nevar izdziedāt notis un kad žūrijas locekļi saka, ka tas ir lieliski, tad vispār smiekli nāk.
 • Egita Steine
  +65 +58 -7

  Egita Steine

  Ļoti žēl kad Edgars aizgāja, Tautumeitas nu nebija labas.
  Aija nepareizi izvēlējās 😥😥😥

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!