”Nekur nav teikts, ka dziedātāji, kuri jau ko sasnieguši mūzikā, nevar piedalīties.” Alekss Silvērs par dalību ”X Faktorā”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
”Nekur nav teikts, ka dziedātāji, kuri jau ko sasnieguši mūzikā, nevar piedalīties.” Alekss Silvērs par dalību ”X Faktorā”
OKSANA DŽADANA, F64

Šovā ”X Faktors” vēlas piedalīties ne tikai jaunie mākslinieki, bet arī dziedātāji, kuri savu karjeru laikā guvuši zināmus panākumus un kāpuši arī uz lielajām skatuvēm. Šogad viens no šādiem dalībniekiem ir dziedātājs Alekss Silvērs.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alekss stāsta, ka draugu ietekmē izlēmis piedalīties ”X Faktorā”.

Draugi motivējuši pamēģināt, un Alekss aizdomājies, ka Latvijā ir tikai divi lieli televīzijas šovi ”Eirovīzija” un ”X Faktors”, tāpēc jāizmanto ikviena iespēja uzstāties un kļūt labākam un labākam.

Kārdinoši foto: Alekss Silvērs Spānijā bauda pavasari un izrāda uztrenēto torsu

Vīrietim sevi ir jākopj! Alekss Silvērs atklāj savus skaistuma noslēpumus

”Jā, esmu piedalījies dažādos konkursos, izdevis vairākus singlus, kā arī jau vairāk nekā piecus gadus esmu uz skatuves. Nekur nav teikts, ka dziedātāji, kuri jau ko sasnieguši mūzikā, nevar piedalīties. Tā ir vēl viena iespēja prezentēt sevi skatītājiem un nākamajiem klausītājiem,” tā Alekss.

Mūziķis, gluži kā citi censoņi, vēlas piedalīties šovā, kļūt par vienu no dalībniekiem, kuriem būs savs mentors, jo vienmēr jāizmanto iespējas, lai iemācītos ko jaunu.

”Mani nebaida fakts, ka es varētu netikt uz nākamajām atlases kārtām. Kādreiz esmu bijis tas, kurš tiek tālāk un zināmāki mūziķi paliek aiz “borta”. Tā tas bija piemēram konkursā ”Slāvu bazārs”, kur beigās iekļuvu finālā. Ja tā būs lemts, tad būs lemts, tas nenozīmē, ka esmu sliktāks vai labāks, tā ir spēle,” skaidro Alekss.

Runājot par to, kas ir šis mistiskais ”x faktors” Alekss stāsta, ka tā ir sajūta, kad esi uz skatuves, kad cilvēki aplaudē un dzied līdzi, kad esi uz “viena viļņa” ar skatītājiem – ja tā notiek, tad personai piemīt šis faktors, jeb harisma.

Aleksu iepazinām pateicoties duetam Alekss Silvērs un Liera Štein, bet jau vairāk nekā gadu mūziķis darbojas kā solo mākslinieks.

Kā lielākos dziedātāja sasniegumus mūzikā var minēt dalību “Eirovīzijas” atlasē, kur mūziķis startēja ar dziedātājas Aminatas sarakstītu dziesmu, kā arī 2018.gadā iekļūšanu starptautiskā konkursa “Slāvu bazārs” finālā. Pirms Aleksa dalības konkursā Latvijai tas nebija izdevies četrus gadus. Solo darbības laikā izdoti vairāki singli.

Kā Aleksam Silvēram veiksies šovā ”X Faktors” skaties jau rudenī!

5 komentāri