Šova ”X Faktors” zvaigzne, dziedātāja, kulinārijas eksperte Karmena Puķjāne, dodoties uz izklaides vietām, nereti novēro, kā ar puišiem komunicē citas daiļā dzimuma būtnes. Viņa vēlas dot sievietēm dažus viedus ieteikumus. Lūk, Karmenas desmit padomi pirms doties uz pirmo randiņu.

5 komentāri

5 komentāri

 • Renars Vanags

  Renars Vanags

  Sanāk tā, ja tiek kādā LV šovā tad uzreiz ir Latvijas superstārs! 😂😂😂 nožēlojami...
 • Vilnis Bajārs

  Vilnis Bajārs

  1. Ja vēlies ātri izģērbties, tad velc mugurā pēc iespējās mazāk drēbju. Vēlams peldkostīmu.
  2. Ieosti līmi, tas tevi atraisīs.
  3. Runā par kosmosa izpēti, par globālo sasilšanu, un Hiopsa piramīdu, taču, ja sarunas nevedas, vari runāt par aktuālākajām tendencēm, kā piemēram : apinīša taras samazināšanos, cigarešu cenu celšanos central bazār un tautas neatbalstu hekčum.
  4. Ja partneris tevi pieķer, visu laiku lietojot savu mobilu, tad uzdziedi vārdus no dziesmas:” Neskaties pulkstenī, neskaties. Pulkstenis esi tu pats...”
  5. Nekad! Nekad nerunā par sevi. Stāsti par to kā tev lika mākslīgās skropstas, nagus un zīmēja acis, salonā, kurā bija tik jauks interjers, kurš apbur visus apmeklētājus.
  6. Uzvelc mugurā maisu. Vella kalpos bija kurvis priekš kauliem, tev tādas iespējas nebūs.
  7. Nestāsti par Ingusu, kurš tev uzdāvināja narcisi un kent paciņu ar Baltkrievu akcīzes marku. Juri, ar grāmatu par zvaigžņu kariem. Un nekad nestāsti par vietējo Rūdi!
  8. Kad runā ar jauniegūto draugu- skaties zemē, lai nedomā ka tu fantazē. Kad nāk bārmenis, vienkārši tēlo ka tev nokritusi dakšiņa, lai vari iečukstēt viņam ausī savu telefona nr.
  9. Iedzer vairāk par čali, tad tev radīsies interese par ko vairāk, tas saglabās intrigu! Kad būsiet nonākuši līdz tam, saki ka vēlies aizier uz dāmu istabu. TIKAI NENOKAVĒ MIRKLI! Tas visu var pavērst savādāk.
  10. Pēc randiņa, tu neko neatcerēsies un nesūtīsi stulbas īsziņas savam vakardienas draugam. Liecies netraucēta, jo tevi vairs nekas nevar mainīt. Esi tik pat jauka kā vienmēr.
  Un vēl. Nekad nedziedi!

  Tava Karmena!
  Lai veicas.
 • Ir ok
 • pfff
 • špicbuks
  +19 +19 0

  špicbuks

  Galvenais netēlot to kas neesi. Jūs tak gribat satikt to kuram patiktu tāda kā esi. Līdz ar to nevajag taisīties ne labākai. Jo ne visi vīrieši meklē svēto dievgosniņu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!