Nekādu buču un karbonādes! ”X Faktora” zvaigznes Karmenas Puķjānes padomi pirmajam randiņam

5 komentāri
Nekādu buču un karbonādes! ”X Faktora” zvaigznes Karmenas Puķjānes padomi pirmajam randiņam
FACEBOOK

Šova ”X Faktors” zvaigzne, dziedātāja, kulinārijas eksperte Karmena Puķjāne, dodoties uz izklaides vietām, nereti novēro, kā ar puišiem komunicē citas daiļā dzimuma būtnes. Viņa vēlas dot sievietēm dažus viedus ieteikumus. Lūk, Karmenas desmit padomi pirms doties uz pirmo randiņu.

1. ”Gatavojoties randiņam, iesaku kārtīgi apdomāt, kādu apģērbu vēlies vilkt, apģērbs daudz pateiks par tevi un arī taviem nodomiem. Nevienai sievietei, kura dodas uz randiņu un cer uz mīlestību, negribēsies izskatīties pēc viegli pieejamas,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Karmena.

2. Karmena aicina sievietes aizdomāties un uz randiņiem nedoties alkohola reibumā. Stresu var uzveikt citos veidos, bet alkohols parāda sievieti no sliktās puses.

”X Faktora” zvaigznes Karmenas Puķjānes ieteikumi sievietēm pirms kluba apmeklējuma

3. Slavenība aicina dāmas izglītoties, lai būtu iespēja sarunāties par dažādām tēmām un spēt interesēties par puiša hobijiem, darbu, parādīt sevi kā izglītotu dāmu. ”Ja sarunas nevedas, vienmēr var doties uz dāmu istabu un ar telefona palīdzību internetā atrast informāciju par vīrieti interesējošām tēmām,” tā Karmena.

4. Kā vienu no punktiem dziedātāja aicina ”nesēdēt” telefonā, bet visu uzmanību veltīt tikai randiņa partnerim. Izņēmums ir radinieki, tiem “jāceļ” telefons, jo ģimenei vienmēr ir pirmā vieta.

5.”Nevajag visu laiku runāt par sevi, tas liecina par egoismu, un neviens puisis negribēs satikties ar sievieti, kurai pirmajā vietā ir viņa. Par sevi nav jāsajūsminās, bet jāļauj puisim to darīt,” aizdomājas Karmena.

6.Karmena iesaka sievietēm pārāk daudz neēst, bet izvēlēties vieglus salātiņus. Ja mugurā būs skaista, pieguļoša kleitiņa, tad apēstā karbonāde nepaliks nepamanīta.

7.”Neaizraujies ar savas dzīves sīkumu atklāšanu. Puisim pirmajā randiņā nav jāizstāsta visa sava dzīve un iepriekšējo attiecību vēsture. Pagātne ir jāatstāj pagātnē,” smaidot aicina Karmena.

8. ”Nekādā gadījumā nevajag pievērst uzmanību citiem vīriešiem. Atceries ar ko esi randiņā un neflirtē ar citiem. Pat ja randiņa partneris nerada ”dzirkstelīti” ir jāciena cilvēks ar kuru kopā atrodies atpūtas vietā,” tā Karmena.

9. Dziedātāja uzskata, ka pirmajā randiņā skūpstīties nevajadzētu. Mazs noslēpums, intriga tikai saglabās interesi, bet pārāk viegli pieejama meitene izgaisinās romantiskas jūtas, bet radīs vēlmi vienkārši pēc seksa.

Foto: divu dienu garumā Karmena Puķjāne vētraini svin dzimšanas dienu

10. Karmena piekodina, ka pēc randiņa uzreiz nevajag sūtīt ziņas par to, kā viss paticis, ka gribētos vēlreiz tikties. Uzmācība nekad neatmaksājas, tā aizbaida.

Karmena vēl dāmām veiksmi mīlestības meklējumos, kā nekā ir iestājies pavasaris, un tas ir īstais laiks mīlai! Mostas daba un mostas romantiskās jūtas!

5 komentāri