Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

Komentāri

Ir noslēgusies Latvijas atlase konkursam ”Slāvu Bazārs”, kurā kompetenta žūrija lēma, ka Latviju 2020. gadā pārstāvēs dziedātāja Diāna Paško. Dalību konkursā dziedātāja sauc par jaunu etapu dzīvē, tramplīnu karjerai.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna atklāj, ka uzzinot, ka uzvarējusi – priecājusies kā bērns. Vēlāk nākusi apziņa par atbildību un lielo darba daudzumu.

Diānas izpildītos hitus “Slāvu Bazāra” Latvijas nacionālajā atlasē baudi ŠEIT!

”Jau 14 – 15 gadu vecumā zināju, ka ir tāds konkurss un sapņoju par piedalīšanos. Zinu, ka ”Slāvu Bazārs” ir liels konkurss. Tā ir iespēja uzstāties milzu auditorijai. Tas ir lielisks tramplīns, kas var palīdzēt karjerā, lai sasniegtu virsotnes,” stāsta Diāna.

Diāna domā, ka attīstība nav iespējama bez virzīšanās uz priekšu. Konkurss ir jauns etaps, jauna pieredze, stimuls attīstībai, sevis pilnveidošanai, solis uz priekšu – tātad progress.

Dziedātāja ir droša, ka nekad nevar apstāties savā attīstībā, ir jāpilnveidojas. No radošā procesa viņai vienmēr ir enerģija, tā uzlādē un ļauj sajust, ka dzīvo, ka ir laimīga. Process ir skaists.

Video: dziedātāja Diāna Paško iepriecina ar izjustu dziedājumu

Stāstot par Latvijas atlasei izvēlētajām dziesmām, Diāna atklāj, ka krieviski ļoti reti dzied. Nikolaja Noskova daiļrade viņai vienmēr patikusi. Pēdējā laikā viņa klausījusies mūziķa vecos albumus un izvēlējusies dziesmu, kas tuva iekšējam stāvoklim.

Toties angliskā dziesma ir vēl no ”X Faktora” repertuāra. Sema Smita hits joprojām dziedātājai ir aktuāls.

”Nekad vēl neesmu pārstāvējusi valsti ar savu vārdu. Parasti cīnījos par sevi un tad viss spožums vai ēna krita tikai uz mani. Valsts pārstāvēšana mani biedē mazliet. Mīlu Latviju un vēlos, lai par dzimteni runā tikai labu, lai asociācijas ar valsti rada pozitīvas emocijas. Darīšu visu iespējamo, lai godam pārstāvētu Latviju,” tā Diāna.

”Slāvu Bazārs” ļaus Diānai vēlreiz noticēt sev, kā nekā viņa bieži iekrīt nepārliecības “bedrē”.

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

”Parādīsies jaunas durvis un būs interesanti uzzināt, kas ir aiz tām durvīm. Esmu pārliecināta, ka būs interesanti,” priecājas Diāna.

Pēc šova ”X Faktors” trešās sezonas ir pagājuši pieci mēneši. Diāna aktīvi sākusi strādāt pie sava materiāla. Viņa jau no mazotnes raksta vārdus un mūziku.

Tā kā dziesmas top krievu valodā, tad ”Slāvu Bazārs” ļaus mūziķei sevi parādīt kā krievvalodīgu izpildītāju un var atvērt durvis arī uz kaimiņvalsts mūzikas tirgu.

”Strādāju pie albuma. Gribu sevi pieteikt kā dziedātāju, ne tikai kaveru izpildītāju. Laiks, ko jāpavada mājās rada papildus mirkļus, ko veltīt balsij, mūzikai, idejām. Ceru jaunais etaps dzīvē tam tikai palīdzēs,” cerīgi nosaka Diāna.