Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

9 komentāri

Pēc pirmās uzstāšanās daudzi viņu salīdzināja ar amerikāņu popzvaigzni Kristīnu Agileru, un ne velti – balss gan tembra, gan spēcīguma ziņā ļoti atgādina viņu. Tikai 17 gadus jaunā dziedātāja Adriana Miglāne aizņēma pēdējo “X Faktora” krēslu kategorijā 16-25, un gatava pierādīt, ka tas nav bijis velti.

Tikai 17 gadu, bet TĀDA balss. Kā to var dabūt gatavu?

Ir tāds labs teiciens – 90% darbs un 10% talants. Tā arī ir sava veida mana taktika, taču nevar noliegt, ka ir ļoti daudz palīgu – es pati sev, vokālā studija “Aprīļa pilieni”, kur dziedu no bērna kājas, un Māra Filipoviča, kas strādā tieši ar tehniku, muskuļu nostiprināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balss ir jāattīsta – katru dienu treniņi, jaunas dziedāšanas spēju atklāšanas, to arī var nosaukt par darbu. Godīgi sakot, pēc vokālajam nodarbībām dažreiz jūtos kā pēc treniņa sporta zālē – ceru, ka tāpēc arī tas atmaksājas! Nevaru arī noliegt talantu, pateicos augšējiem spēkiem un to, kas man dots, novērtēju katru dienu!

Daudzi Tevi jau paguvuši nodēvēt par latviešu Kristīnu Agileru. Kā pati par to jūties?

Kristīna Agilera jau sen ir mans elks, man ļoti patīk viņas attieksme un pieeja mūzikai. Protams, es apzinos, ka nekad nebūšu tāda kā viņa, bet varu daudz mācīties no viņas.

Izlasi interviju ar Adrianas draudzeni, vēl vienu “X Faktora” pamatsastāva dalībnieci – Alisi Haijimu

Uz skatuves arī jūties tīri ērti. Vismaz no malas tā izskatās. Kas notiek Tevī iekšā pirms lielajiem uznācieniem?

Atceros pašas pirmās uzstāšanās – es biju tā nobijusies it kā vajadzētu lēkt ar izpletni, jo man šausmīgi bail no augstuma. Protams, tagad jau tas viss ir mazinājies, bet nevaru noliegt, ka katru reizi , lai arī kur es dziedātu, ir ļoti liels uztraukums, bet tam ir jābūt, jo kas gan ir dziedātājas, ja pat mazliet neizjūt tos baiļu tauriņus vēderā?

Man ir lūgšana, ko katru reizi skaitu, izejot uz skatuves. Tā man dod iekšējo mieru un koncentrēšanos iznācienam un dziesmai. Parasti , kad uzeju uz skatuves man visi baiļu tauriņi pārvēršas laimes tauriņos, es staroju vienkārši!

Svētdien bijām liecinieki ļoti interesantai situācijai – pēdējie trīs dalībnieki ieņēma trīs vietas uz krēsliem. Kā bija uzstāties pašai pēdējai?

(Domā.) Jā, tā sanāca! Mēs neviens nezinājām secību, līdz mums nepienāca klāt un nepateica, “vai esi gatavs doties uz skatuvi?”. Tad tās emocijas, tur sēžot, gaidot un domājot, kura būšu es, kā viss notiks, vai sanāks – tādas domas katru reizi sēdēja manā prātā.

Bija forši, redzēju vismaz katra dalībnieka uzstāšanos, bet redzot, ka visi 4 krēsli aizņemti – nu jā, man bija bailes, uztraukums, tajā pašā laikā iedvesma parādīt sevi. Varbūt pat labi , ka biju pati pēdējā, grūti bija sagaidīt savu priekšnesumu , jo spēki bija ļoti iztukšoti . Pirms uzgājiena sasmēlos tos atkal.

Bauskā uz ielas jau Tevi atpazīst?

Bauska ir maza pilsēta, te visi viens otru plus mīnus pazīst, bet nevaru noliegt, ka uzmanība ir jūtama daudz lielāka. Ejot pa ielu, dzirdu “Adriana malacis , mēs par tevi”, “skaisti dziedāji”, “tā tak ir tā meitene no “X Faktora” – tas ir ļoti patikami! Visvairāk šadus komplimentus saņemu skolā, īpaši no skolotājiem. Brīžiem nevaru vēl aptvert visu, tas ir mans sapnis un es eju ceļā uz to. Ir tāda laba sajūta , kad man saka “Bauska par Tevi un ar tevi”! Tomēr es te esmu dzimusi un augusi, ir gods pārstāvēt savu pilsētu.

Līdz šim viss bijis ierakstā. Esi gatava “dzīvajiem” raidījumiem?

Noteikti esmu! Es gribu zināt, kā tagad viss būs, bet esmu gatava! Strādāju, lai mans priekšnesums būtu klausāms, skatāms un viss izdotos. Būs interesanti apzinaties, ka tagad mūs reāli skatās – ir tiešais ēters, Wow!

Ko mūsdiena dara 17 gadīgi jaunieši? Kā izklaidējas?

Nu, jaa es atklātu visu, ko dara mani vienaudži, būtu diezgan bēdīgi (Smejas.) Labi, joks! Mēs esam ļoti dažādi – kāds jau doma par nākotni, kāds vēl izbauda savu jaunību, kāds vienkārši nedara neko un čillo.

Ja tu jautā konkrēti par, tad esmu tipiska jauniete. Patīk pavadīt laiku ar draugiem, cik vien varu un sanāk. Ļoti patīk filmu vakari ar draugiem un tāda mierīga, mājīga, jautra atgūšanās no darbiem un mācībām.

Vai Tev ir kādi hobiji?

Spēlēju bakstebolu, bet tas tīri savam priekam, jo man patīk šis sporta veids. Ļoti patīk grimmēšana un viss ap to. Lieku make-up gan draudzenēn, gan pati sev. Arī uz katru savu uzstāšanos lieku pati sev grimu. To iemācījos, skatoties YouTube video.

Tev gan Facebookā (aptuveni 2000), gan Instagramā (18 tūkstoši…) ir traki daudz sekotāju. Kā Tev tas izdevās? Esi interneta slavenība?

Man nekad nav bijis tā, ka koncentrējos uz slavu, vai vēlos to panākt. Ja tas notiek, tad viss ir dabīgi! Godīgi sakot, tat nezinu, kā atbildēt, jo es nezinu, kāpēc tā! Varbūt cilvēkiem patīk mana personība, bildes, balss. Sociālajos tīklos patīk postot ne tikai sevi, bet arī dažādus notikumus, fanu zīmējumus vai vienkārši kaut ko interesantu un aizraujošu, lai nav tā, ka tur ir tikai mana seja. No tā gan grūti izvairīties, jo man patīk bildēties. (Smejas.)

Skatos, internets jau pilns ar dažādām dziesmām ar Tavu piedalīšanos. Vai varam Tevi saukt par profesionāli, vai arī nopietnākie plāni vēl tikai priekšā?

Domāju, ka profesionāle vēl noteikti neesmu, bet esmu ceļā uz to. Ir ļoti daudz plānu, ideju, bet tad jau redzēsim, kā dzīve iegriezīsies. Tagad pats svarīgākais – atrast savu X Faktoru!

TOP komentāri

 • Juris

  Juris

  Nu jau nu jau, "neesmu koncentrējusies uz slavu", bet jau kuro gadu (4.?) skrienu uz visādiem konkursiem un stāstu savu bēdu stāstu..
 • Jeah
  +9 +6 -3

  Jeah

  Stāstīt stāsta visos konkursos, bet varbūt vienreiz vajag izstāstīt to patiesību(kādēļ tā notika)
 • Jeah

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!