14 komentāri
Negaidīti! Otrajā ”X Faktora” tiešraidē šovs būs jāpamet diviem dalībniekiem
PUBLICITĀTES FOTO

10. novembrī vērosim otro ”X Faktora” tiešraidi, kurā tiks īpaši “kutināti” dalībnieku nervi, kā nekā šovu nāksies pamest diviem dalībniekiem! Topošās estrādes zvaigznes vēl nav paspējušas pierast pie šova skatuves, kad jau jāsaskaras ar jaunu pavērsienu!

Otrajā tiešraidē jaunajiem māksliniekiem un grupām būs jāizpilda dziesmas, kuras oriģinālā izpilda visiem zināmi mākslinieki. Izvēlētos hitus ikviens klausītājs zina jau no pirmajām taktīm!

Trio ”Limonāde” pirmsākumi veidojušies pie aukstās zupas

Dzirdēsim gan Kristīnas Agileras, Eda Šīrana, Madonnas, Leonas Levisas, Pink, grupas ”Coldplay” un citu pasaules slavenību dziesmas.

Vai Diāna Paško spēs noturēt uzstādīto augsto latiņu un panāks visu žūrijas locekļu piecelšanos kājās?

Autogrāfi, ”selfiji”, sarunas un boulings! ”X Faktora” zvaigznes tiekas ar faniem

Vai Reinis Liepa turpinās ierasto rokmūzikas ceļu un spēs uzstāties ar pilnu atdevi, nebaidoties jau atkal nokļūt uz izbalsošanas svītras?

Vai labāko draudzeņu duets ”The Gardens” nodemonstrēs vēl lieliskāku dziesmas un dejas saspēli un turpinās ”spridzināt”?

Kā Dagnim Roziņam veiksies ar dziesmu, kuru nav uzrakstījis viņš pats, vai šova dalībnieks spēs iznest populāras dziesmas ziņojumu?

”Sajūtu, ka no manas nākamās uzstāšanās gaida ļoti daudz!” Diāna Paško par pašai sev uzlikto latiņu

Dalībniekiem otrā tiešraide būs īpaši nervus “kutinoša”, kā nekā šovu pametīs uzreiz divi dalībnieki – pēdējās vietas ieguvējs pametīs šovu, bez iespējas dziedāt glābējdziesmu, toties nākamie mazākā balsojuma ieguvēji sacentīsies par iespēju palikt šovā!

Vēl pirms koncerta vari atbalstīt savu favorītu un nobalsot simpātiju balsojumā, ļaujot izcīnīt iknedēļas 200 eiro stipendiju.

Dueta ”The Gardens” meitenes smejoties paziņo, ka viņām nav džekiņu

Otro tiešraidi skaties jau šo svētdien plkst. 20.20 telekanālā TV3!

Nepaliec malā, atbalsti savu favorītu!

TOP komentāri

 • !!!
 • Normis Normunds Zvejnieks
 • Vvv
  +12 +11 -1

  Vvv

  Kurš Jums teica, ka katru nedēļu metīs ārā divus dalībniekus? Ar iepriekšējajā sezonā bija viena vai divas reizes kad izmeta divus. Šosezon tas jau bija gaidāms tāpēc, ka ir par vienu dalībnieku vairāk.

  Un skaties.lv ir skatītāju simpātiju balsojums, nevis balsojums, no kura atkarīgs tas, kuri dalībnieki ies uz izbalsošanu. To nosaka tikai maksas balsojums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!