”Nebiju tam gatava.” Olga Palušina pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras jūtas iztukšota

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
”Nebiju tam gatava.” Olga Palušina pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras jūtas iztukšota
PUBLICITĀTES FOTO

Liels pārsteigums daudziem šova ”X Faktors” skatītājiem bija dziedošās zobārstes Olgas Palušinas nokļūšana uz izbalsošanas svītras. Mūziķe nenoliedz, ka joprojām viņai iekšā ir tukšums, pārdomas par to, kāpēc viņu nenovērtēja?

Sarunā ar portālu Skaties.lv Olga atklāj, ka nav bijusi gatavam tam, ka nokļūs uz līnijas. Izdzirdot savu vārdu, iekšā parādījies tukšums, jo viņa apzinās, cik daudz darījusi, veidojot priekšnesumu.

Otrajā ”X Faktora” tiešraidē šovu pamet Loreta Klibiķe un ”Audiokvartāls”

”Izskaties pēc popzvaigznes!” Olga Palušina izjusti un eleganti pastāsta par šķiršanās sāpēm

”Strādājot pie dziesmām, neviens nedomā, ka var stāvēt uz līnijas. Grūtākais ir kad nenosauc tavu vārdu, kad sāc aptvert, kas notiek. Katram no mums reiz beigsies šis šovs, nav jāstreso. Protams, gribas uzvarēt, bet tas ir šovs un tāda ir dzīve. Neskatoties uz skumjām, centos pārfrāzēt emocijas uz to, ka tā ir vēl viena iespēja nodziedāt dziesmu, parādīt sevi, tas man deva spēku uzstāties un parādīt, ka varu arī tā,” nosaka Olga.

Mūziķe nespēj pateikt, ka nav uztraukusies, stress bijis, par to liecina mikrofona saspiešana rokā, tā viņa izpauž stresu. Olga apzinājusies, ka neko nevar mainīt, ka ir jānodzied skaistā glābējdziesma un nekas cits nav viņas rokās.

”Man ļoti patika mana uzstāšanās. Vēlējos sevi parādīt no citas puses, liekas, ka tas izdevās. Varbūt kāds nesaprata mani. Pieļauju, ka vieglāk ir iet ar vienu tēlu visu šovu, tas ir taktiskāks gājiens, skatītājiem vieglāk saprotams, pierasts. Es nebaidos eksperimentēt, nebaidos parādīt ko citu. Iespējams dziesmas izvēle nebija laba, varbūt manu tēlu ne visi saprata. Ne visiem ir pierasts, ka sieviete ir vīrišķīgā ampluā,” prāto Olga.

Uzzinot, ka viņa paliek ”X Faktorā” Olgu pārņēma skumjas par to, ka šovu pamet ”Audiokvartāls”. Aizkulisēs visi dalībnieki ir sadraudzējušies un kāda aiziešana tiek uztverta ar skumjām, ne prieku par konkurences mazināšanos.

Skumjām pievienojies arī liels tukšums, par to, ka viņu nesaprata, ka neatbalstīja, ka nav sapratnes par to, ko darīt, lai viņu atbalsta vairāk, kad sniedz sevi visu un nesaproti, kāpēc tas nav nokļuvis līdz skatītājiem.

”Šis brīdis man ir jāizdzīvo, esmu ļoti emocionāla. Liels prieks, par maniem atbalstītājiem, žēl, ka mums nesanāca uzreiz iekļūt trešajā tiešraidē, ka bija jāiziet cauri grūtībām. Apsolu no sevis darīt vēl vairāk. Gribētos, lai mani atbalsta, lai par mani balso, no savas puses darīšu maksimumu,” tā Olga.

1 komentārs

X Faktors

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Būtiskāk par uzvaru bija atstāt sirdi uz skatuves.” Edgars Kārkliņš pret mūziku attiecas ar cieņu un mīlestību

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu