Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

110 komentāri

27. oktobrī noslēdzās ”X Faktora” ”krēslu izaicinājumu” kārtas, kurās žūrija atlasīja divpadsmit finālistus. Negaidīti ”X Faktora” vēsturē – nu šiem divpadsmit finālistiem pievienosies vēl viens finālists jeb konkurents!

Aija Auškāpa, Marats Ogļezņevs, Intars Busulis un Reinis Sējāns izvēlējušies katrs pa vienam dalībniekam. Mūzikas ekspertu favorītus skatītāji varēs atbalstīt ar balsojumu ”X Faktora” mājaslapā!

Žūrija balsojumam izvēlējās – Akvelīnu Mārtinsoni, Kevinu Dilanu Feunangu, ”CA Band” un Aleksu Silvēru.

Aleksa krēslu izaicinājuma uzstāšanās!

Aleksa Silvēra noturīgais vokāls un ekspresīvais sniegums, ”CA Band” neatlaidība, sekošana sapnim, Akvelīnas Martinsones sievišķība un netipiskais vokāls, Kevina Dilana Feunangu afrikāņu ritmi, mūzikas izjūta, tas viss ikvienu no pretendentiem padara par īpašu un cienīgu ieņemt trīspadsmito vietu!

Atbalstīt savu favorītu var no 28. oktobra plkst. 15.00 līdz 3. novembra plkst. 20.00. Tas, kurš iegūs visvairāk balsu, nokļūs šovā!

Balsot iespējams reizi stundā.

Kevina krēslu izaicinājuma uzstāšanās!

Skaties ”X Faktora” pirmo finālsēriju jau 3. novembrī plkst. 20.20 un noskaidro, kurš dalībnieks pievienosies divpadsmit finālistiem un uzsāks cīņu par līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju ”SONY” un 10 000 eiro!

CA Band krēslu izaicinājuma uzstāšanās!

Atbalsti jaunos māksliniekus, viņu centienus, iemantot popularitāti un parādīt plašākai publikai talantu un pašu radītās dziesmas!

Akvelīnas krēslu izaicinājuma uzstāšanās

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!