Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

11 komentāri

Viņš sāka viens pats, bet to, kas sekos, neviens negaidīja. 21 gadus vecais Linards, kurš ikdienā darbojas ģimenes uzņēmumā, savu priekšnesumu sāka ar Džastina Bībera “Cold Water”, bet beigās viņam uz skatuves pievienojās brālis un tēvs.

Brīvajā laikā puisis ar ģimeni dažādās baznīcās dzied gospeļu mūziku, un to nodemonstrēja arī “X Faktora” žūrijai, skatītājiem un visai Latvijai. Žūrija pārtrauca viņa priekšnesumu uzverot, ka viņš pievēršot pārāk lielu uzmanību tehnikai. Tika aicināta uz skatuves arī viņa ģimene, un, iespējams, pateicoties šim gājienam, Linards no žūrijas saņēma trīs “jā” un iesoļoja “X Faktora” krēslu izaicinājumā.

TOP komentāri

 • Signe
  +18 +18 0

  Signe

  Wow.beidzot.žēl ka neparadīja visu..bet biju uz dažiem šā kvarteta koncertiem Matēja un citur.Viņi ir mani favorīti gospeļmūzika????un Linardam ir fanastiska balss!!
 • Strusus Mara
 • Dzintra Jermaka
  +5 +5 0

  Dzintra Jermaka

  žūrijas dēļ-riebj skatīties!kā var dalībniekam pateikt ka ienesudi kūts/lauku smaku???KĀ?Pat ja tas bija joks-aizskaroši!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!