22 komentāri

Jau augustā dziedātāja Adriana Miglāne kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Pirms dzemdībām topošā māmiņa turpina aktīvu dzīvesveidu un piedalās intervijās. ”Youtube” blogā ”Generation Famous” Adriana pastāsta par grūtniecību, mīļoto vīrieti un karjeru.

Adriana paziņo, ka viņai ļoti patīk bērni. Ja viņa nebūtu dziedātāja, tad pavisam noteikti strādātu ar bērniem.

Adriana Miglāne grūtniecības izskaņā uzmirdz īpaši sievišķīgā tēlā

Foto: brangi paaudzies Adrianas Miglānes grūtnieces vēderiņš

Augustā gaidāmais dēliņš nebija plānots mazulis – grūtniecība notikusi un viss, tātad bijis īstais laiks, lai kļūtu par māmiņu.

Grūtniecības testa veikšanu topošā māmiņa sauc par ļoti emocionālu mirkli – kad esi pārliecināta, ka nebūs, bet tajā pašā laikā ceri, ka būs. To viņa neaizmirsīs nekad.

Apzinoties grūtniecības faktu, jauno sievieti pārņēma īstākās dzīves sajūtas, vienā brīdī iziet cauri visas emocijas – prieks, laime un bailes.

Adriana vienmēr teikusi, ja viņai būs bērniņš – viņa nebūs šokā, ka ir pārāk jauna vai, ka kaut kas neizdosies.

Mūziķe uzskata, ka ar bērnu viss tikai sākas – ko agrāk nevarēji paveikt nu varēsi, jo gluži vienkārši nebūs izvēlēs.

Adriana Miglāne pastāsta, kā veģetatīvā distonija ietekmē viņas grūtniecību

Foto: dziedātāja Adriana Miglāne paziņo, ka gaida pirmdzimto

Runājot par muzikālo karjeru, dziedātāja ne reizi neiedomājās, ka grūtniecības un mazuļa dēļ kas apstāsies. Bērns mūziķei ir lielākais prieks, lielākā laime, nekas nav tik svarīgi, kā kļūt par mammu.

Sociālajos tīklos Adriana speciāli neliek gaidāmā mazuļa tēva fotogrāfijas, tā ir viņas privātā dzīve, kuru paturēt sev.

Arī mazuļa bildes netiks liktas internetā, iespējams, tiks ielikta rociņa, vai kājiņa fotogrāfija, bet ne bildes, kurās redzama seja.

Adriana vēlas pasargāt mazuli, un vēlāk viņš pats izlems vai vēlas būt redzams mammas publiskotajās bildēs.

Noskaties visu ”Generation Famous” raidījumu un uzzini vēl daudzus citus faktus par Adrianu!

TOP komentāri

 • Wow
  +45 +40 -5

  Wow

  Es tiešām lasu un šokējos, cik cilveki var būt skaudīgi un pretīgi
  Kāda starpība, ka gadījās! Visi esat piedzimuši plānoti? Cik zinu ļoti daudzi ir neplānoti bērni, tad jau sanāk ka puss pasaule nejēdz izsargāties

  Galvenais jau tas ka bērniņš, lai arī nav planots, bet ir ļoti gaidits un mīlēts vēl esot māmiņas vēderā... Kā var spriest par cilvēku kuru nepazīst, nezin?! Dzivojat savu dzīvi ļautiņi un turiet savas kājas cieši kopā, nevis apspriežat, kā to darīt citiem... Savu žūlti lejiet paši sev virsu, jo lielie nīdēji parasti ir tie, kuriem dzīvē nekas neizdodas... Bet nu Latvieši tāda tauta, nīdēji, skauģi, rupekļi... Jo neprot priecāties par cita cilveka laimi un prieku...

  Lai visiem skauģiem, veiksmiga diena
  Adrianai ar draugu un gaidāmo dēliņu, izturibu, veselību un lielu mīlestību
 • Normālais Latvijas pilsonis.
  +22 +20 -2

  Normālais Latvijas pilsonis.

  Negatīvo komentāru rakstītāji,cik jūs esat slimi galvā. Kā var rakstīt ,ka bērnu vajaga bērnunamā atdot. Viņa savos 20 gados ar prātu ir gudrāka ,kā jūs ,kas negācijas raksta. Viņa noteikti jūsu tizlos komentārus nelasīs 😃 Viņas bērniņš būs nodrošināts un mīlēts. Tie,kas sliktu raksta ,noteikti pat nezinat kā ir mīlēt bērnu vai jebkuru citu,jo ir akmens sirds. Viņa vēl daudz sasniegs ,jo ir skaista ,patīkama balss.
 • Zzz
  +20 +16 -4

  Zzz

  Es lasu šos komentus, kāpēc vispār ir tādas negācijas? Nesaprotu... kàdēļ? Laimīgi vecāki,kam tiek bērniņš,kas viņu arī Mīl . Nelaimīgi ir tie,kas raksta murgus un vēl sliktas lietas visvisādas. Plānots vai nē, bet mazulītis ir un drīz būs Pasaulē❤

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!