Komentāri

Viegli nebūs nevienam – ne mēģinājumos, ne arī uz skatuves. To pierāda video, kuros varam ieskatīties, kā mentoriem un viņu padotajiem klājas, gatavojoties uznācieniem. Šoreiz ekskluzīvs ieskats, kā Busulis strostē Edgaru Kreili.

Edgars šonedēļ savus fanus un žūriju priecēs ar vēl vienu balādi – grupas “Remix” skaņdarbu “Meitene kafejnīcā”. Busulis savu padoto aicina izpildīt dziesmu pārliecinošāk un nekaunēties no tā, ko pats dzied. Par to mentors māksliniekam veltīja skarbus vārdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Dziesma nav no tām vieglākajām, jo, pirmkārt, dziesma ir latviešu valodā, un, otrkārt, jāspēj ielikt pareizās emocijas, bet, ja to neizdara, – pastāv iespēja izgāzties. Šī dziesma vairāk balstās uz emocionālo vēstījumu, ne balss spējām, kas ir vislielākais pārbaudījums man, salīdzinot ar citu dalībnieku ātrajiem gabaliem! Ātros gabalus ir daudz vieglāk iznest par lēnajiem. True story! Bet, kas tas par šovu, ja nepieņem izaicinājumus?” portālam Skaties.lv atzina Kreilis.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl