22 komentāri

Par ”X Faktora” trešā raidījuma vienu no spožākajām zvaigznēm kļuva Lauris Bergmanis, kurš šovā neslēpa, ka kopš 12 gadu vecuma esot bārenis. Pēc šā izteikuma Skaties.lv uzrunāja jaunā talanta krusttēvs, kurš uztur kontaktu ar Laura mammu un vēlas atklāt medaļas otru pusi.

Kā Skaties.lv atklājis Lauris, tēvs no ģimenes aizgājis, kad viņam bija tikai 2 gadi, 12 gadu vecumā no viņa atteikusies arī mamma, un kopumā puisis dzīvojis četrās audžuģimenēs. INTERVIJU AR LAURI LASI ŠEIT!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Par māti neko negribu zināt. Ar viņu nekontaktējamies jau ilgu laiku. Nevaru viņai pat acīs vairs ieskatīties,” tā Skaties.lv paskaidroja Lauris.

Pēc šīm jaunā talanta atklāsmēm neizturēja un pie Skaties.lv vērsās jaunā talanta krusttēvs. Un Laura krusttēvs ir neviens cits kā skandāliem apvītais mūziķis Sandis Kiops!

”Man liels prieks, ka krustdēls tik labi nodziedāja ”X Faktorā”.

Taču nav jau Lauris īsti bārenis. Viņam visu laiku ir bijusi īstā mamma, kura joprojām viņu ļoti mīl. Vienīgais, ka mamma mīl pa reizītei “iemest”. Mamma fotogrāfijās ir sieviete pie altāra tumši zilajā kleitā ar melniem matiem,” Skaties.lv, atrādot bildes no kristībām, skaidro Laura krusttēvs Kiops.

Kā atklāj Sandis, Laura mamma ir sena viņa draudzene un Kiopa daiļrades cienītāja, tāpēc arī mūziķim savulaik piedāvāts krusttēva gods. Ar Laura mammu Kiops joprojām uztur kontaktus un var apliecināt, – viņa dēlu ļoti mīl.

Arī Sandim krustdēls ļoti tuvs, lai arī pēdējā laikā abu saziņa notiek vien virtuāli – Lauris mīt Kandavā pie audžuvecākiem.

”Pirms pāris gadiem Laura māsai kāzas spēlēju. Un, ja Lauris vēlēsies no manis muzikālu atbalstu un padomu, tad, protams, es viņu atbalstīšu.

Man patiešām liels prieks, ka Lauris ir izaudzis par tik talantīgu puisi un izvēlējies iet pa šovbiznesa mūzikas ceļu, kurš nemaz nav viegls un rozēm kaisīts.

Laurim es galvenais novēlu pilnveidoties, neapstāties pat tad, kad liekas, ka nekas neiet uz priekšu un varbūt mūzika nav domāta viņam. Neklausīties visu negatīvo, ko skauģi runā, bet zināt savu vērtību un sasniegt savu iecerēto mērķi,” viedu padomu jaunietim dod mūzikā jau labi zināmais krusttēvs.

TOP komentāri

 • Nu
  +31 +30 -1

  Nu

  Baigi spriež te, ka mamma tak mīl un tikai reizēm iedzer, bet fakts ir tāds, ka cilvēks dzīvo audžu ģimenē. Bez iemesla audžu ģimenes netiek meklētas. Protams, iedeva vienu bildi kur viņa ir skaidrā, bet pārejās?
 • Kekava
  +20 +18 -2

  Kekava

  Nu zinot ko cilveki milie,man so jauno virieti ir zel,biju soka kad uzzinaju kas ir vina ista mate un par krusttevu vispar nerunasim!Labi vien kad vins ar tadu maate nekontaktejas,neviss vina mil iedzert,bet vina DZER BEZ APSTAJAS!Esmu ar vinu viena darba vieta stradajusi kopa,zinu kada vina ir!Ilgi neviena darba vieta neturas un rinki vazajas ar tadiem pasiem cilvekiem ka vina!Labi kad puisis ir tads izaudzis!Tadu mati nevienam bernam nevajag!
 • Laila Ruže

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!