5 komentāri
”Nācās no jauna atkal mācīties staigāt!” Sapnis par muzikālo karjeru nav izčibējis arī 24 gadīgajai Agnesei no Liepājas
Privātais arhīvs

Maija otrā nedēļa aizsāka dziedošo talantu šova ”X Faktors” trakumu. Tika apbraukāta sešas Latvijas pilsētas, bet visa sākums jau otro gadu bija Liepājā. Uz noklausīšanos bija ieradusies arī 24 gadus vecā Agnese Romanova, kuras dzīvi gandrīz pārsvītroja neuzmanīgs šoferis.

Mamma dziedāšanu ielikusi šūpulī

Apzinīgā jaunkundze dzīvē nesēž rokas klēpī salikusi – viņa mācās Biznesa augstskolā ”Turība” Liepājas filiālē par jurista palīgu, bet paralēli piepelnās, strādājot veikalā ”Mego” par datoroperatori. Taču viņas sirds pieder pavisam citam arodam.

”Sapņu jau ir daudz un dažādi, bet ļoti vēlētos tikt ”X Faktora” tālākajās kārtās. Vislabākais jau būtu uzvarēt,” savu nākotnes vīziju portālam Skaties.lv ieskicē Agnese.

Taču, no sapņiem pārvirzoties pie mērķiem, Agneses plāns ir pabeigt studijas un dzīvē censties ikdienas darbu apvienot ar dziedāšanu. ”Kā mana mamma teica, – kad gaidīja mani, viņa dziedāja, tā nu es dziedu joprojām, tāpēc turpināšu to darīt,” stāsta Agnese, kura līdz šim uzstājusies tikai draugu dzimšanas dienu ballītēs un kāzās.

Šī intervija varēja arī nenotikt, jo 16 gadu vecumā meiteni notrieca uz gājēju pārejas. Pēc avārijas Agnesei nācās vairāk nekā divus mēnešus pavadīt gultā, lai sadziedētu traumas. ”Man bija vairāki lūzumi, kurus vajadzēja izgulēt. Pēc tam nācās atkal no jauna iemācīties staigāt,” šausminošos notikumus atceras dziedātāja.

Pagājuši jau vairāk nekā astoņi gadi, taču viņa jūt, ka pilnībā no trieciena nav atveseļojusies: ”Likās, ka atveseļošanās noritēja veiksmīgi, un pa lielam tā arī bija, bet, laikam ejot, jūtu, ka visas traumas tomēr līdz galam nav sadzijušas. Kad kaut kas iesāpas, zini, ka tas ir no avārijas.”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!