Komentāri

”X Faktora” trešās sezonas atlasēs redzējām jauno mūziķi Dionu Liepiņu. Viņa iekaroja gan žūrijas pārstāvju, gan skatītāju sirdis, tiekot līdz ”krēslu izaicinājumam”. Jauniete nodod klausītāju vērtējumam debijas singlu un videoklipu.

Dziesmas ”Dienu pēc dienas” stāsts ir par laiku, kas nerimstoši rit uz priekšu, par to, ka sapņi mēdz piepildīties, svarīgākais ir ticēt.

Diona Liepiņa nespēj savaldīt emocijas un sāk histeriski raudāt

”Aijas NĒ mani salauza. Viss tas, uz ko cerēju, aizlidoja vienā mirklī.” Diona Liepiņa komentē histērisko raudāšanu

”Ikvienam no mums ir kāds īpašs cilvēks, kuru vienmēr ir milzīgs prieks satikt un pavisam dabīgi – apskaut, sajūtot enerģijas apmaiņu. Arī man ir šāds cilvēks, un tieši viņš ir mans lielākais iedvesmas avots, radot mūziku,” atklāj Diona.

Skaņdarba teksta un mūzikas autore ir pati Diona, kura beidzot sāk piepildīt lielo sapni – nodot savas dziesmas plašākas publikas vērtējumam.

Diona stāsta, ka ideja par hitu radās jau pirms pāris gadiem, bet līdz šim eksistēja vien viņas prātā un sirdī.

Ir pienācis laiks, lai to piedāvātu noklausīties arī citiem un jauniete cer, ka dziesma cilvēkiem liks vēl vairāk aizdomāties par vistuvākajiem.

”Dienu pēc dienas” producents ir Kaspars Maks, kurš atzīst, ka sadarbība ar jauno dziedātāju bijusi ļoti vienkārša.

Par košo un interesanto apģērbu videoklipā parūpējusies modes dizainere Laima Jurča.

Diona mūziku iemīļojusi agrā bērnībā, dziedot, uzstājoties jau no trīs gadu vecuma. Viņa piedalījusies dažādos raidījumos un vokālistu konkursos un nebūt nedomā apstāties pie sasniegtā.

Šobrīd dziedātāja pilnveido sevi, mācoties Rēzeknes mūzikas vidusskolas džeza nodaļā.