Muzikāls atklājums ”X Faktorā”! Natālija pārsteidz ar četru oktāvu balss diapazonu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
Muzikāls atklājums ”X Faktorā”! Natālija pārsteidz ar četru oktāvu balss diapazonu
F64

Sešpadsmit gadus vecā rīdziniece Natālija Vernere vokāli ir apveltīta ar četrām oktāvām, ar šādu faktu var lepoties retais pašmāju mākslinieks. Savu talantu Natālija demonstrēja arī šovā ”X Faktors” un pārsteidza žūriju.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Natālija stāsta, ka piedalīšanās šova atlasē bijusi spontāna, viņa divas stundas pirms Rīgas atlases nosūtījusi pieteikumu.

Jauniete nezina, kā viņai veiksies turpmākajās atlases kārtās, bet priecājas par savu lēmumu, jo tā ir pieredze un iespēja mācīties jaunas lietas.

Natālija var lepoties ar četru oktāvu balss diapazonu, kuru ikdienā izkopj vokālajā studijā ”Bravo”. Studijā viņa dzied jau četrus gadus.

”No mūzikas stiliem ļoti patīk roks un metāls. Sāku interesēties par simfonisko metālu, gribētu izpildīt tieši tāda stila mūziku, apvienot vairākus mūzikas žanrus, kuri man patīk. Tas būtu publikai jaunums un cilvēki vienmēr novērtē interesantas, netipiskas lietas,” atklāj Natālija.

Tāpat jauniete piebilst, ka viņas izvēlētā mūzikas niša Latvijā nav aizņemta, tātad īsti nav konkurences.

Dziedātāja pagaidām izpilda dziesmu kaverversijas, nereti izvēloties populāru hitu, pārveidojot to opermūzikas žanrā.

”Top mana pirmā dziesma. Sapratu, ka vēlos sevi parādīt jau citā līmenī, lai ir kas mans, kas parāda manu identitāti. Atradu komponistu, kurš darbojas popa un akadēmiskās mūzikas lauciņā un nu kopā radām dziesmu,” sajūsmināti nosaka Natālija.

Natālija mācās Rīgas Purvciema vidusskolas vienpadsmitajā klasē, un ir teicamniece.

Šova pretendentei nav grūti apvienot skolu ar mūziku, jo darot to, kas patīk – visam ir laiks. Ja ir vēlme un motivācija var iemācīties, kā pareizi tērēt laiku.

View this post on Instagram

Within Temptation – Jillian ✨08.06.2019✨

A post shared by ✨Nataly✨ (@nataly_verner_) on

”Tas, ka lielākā laika daļa paiet mācībās, vai mūzikā nenozīmē, ka man nav draugu, vai, ka esmu antisociāla. Man ir draugi, esmu atklāts cilvēks, sabiedriska,” tā Natālija.

Brīvajos mirkļos jaunā dziedātāja dievina veltīt laiku grāmatu lasīšanai. Tā kā ikdienas steigā brīvo mirkļu ir maz, tad jauniete novērtē tos momentus, kad var uztaisīt tēju, apsēsties dīvānā un vienkārši lasīt.

”Grāmatu lasīšana ir mana relaksācija, labāka par visiem SPA centriem, par kuru apmeklējumiem turklāt vēl jāmaksā. Grāmatas palīdz sakopot domas, atslābt, relaksēties,” skaidro Natālija.

Skolniece dievina mājīgu atmosfēru, tā nomierina, ļauj noskaņoties grāmatām un emocionāli nomierina. Ja no lasāmvielas izdodas ko iemācīties un vēlāk pielietot, tas ir vēl lieliskāk.

Priekšroku jaunā dziedātāja dod psiholoģiska satura literatūrai. Šobrīd tiek lasīts kā pareizi no rītiem celties, lai diena būtu produktīva, izdevusies un pilna ar enerģiju.

Izlasīto Natālija cenšas pielietot dzīvē, izmantot ikvienu mācību, kas dzīvi padarītu vieglāku, pilnvērtīgāku.

”Neskatoties uz to, ka protu latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu un itāļu valodas, man padodas arī matemātika. Nepiedalos olimpiādēs, bet patīk priekšmets – viss ir loģiski, salikts pa “plauktiņiem” un es to izprotu,” smaida Natālija.

Ir priekšmeti, kurus Natālijai negribas apmeklēt, kuri viņai nav interesanti. To laikā nereti jauniete izvēlas pildīt uz priekšu mājas darbus, taupīt laiku, izmantot to tā, lai nav jānožēlo, tas, kā iztērēti dzīves momenti.

0 Komentāru