”Mūzika palīdz atslēgties no darba.” Ar šova ”X Faktors” palīdzību Latvijas šovbiznesu vēlas iekarot cietuma uzraugs Lauris no Liepājas

1 komentārs
”Mūzika palīdz atslēgties no darba.” Ar šova ”X Faktors” palīdzību Latvijas šovbiznesu vēlas iekarot cietuma uzraugs Lauris no Liepājas
Dāvis Ūlands/F64

Jau septembrī sāksies grandiozais, visu gaidītais šovs ”X Faktors”, kura otrā sezona solās būt vēl iespaidīgāka. Ir beigušās televīzijas atlases kārtas, kurās piedalījās ļoti daudzi talantīgi un mazāk talantīgi mūzikas censoņi no visas Latvijas. Viens no šādiem censoņiem bija trīsdesmit gadus vecais Lauris Sils, kurš ikdienā strādā cietumā par uzraugu.

Liepājniekam Laurim ideja par piedalīšanos šovā radās jau pagājušā gadā, bet nav bijis ne brīvs laiks, ne īstā vēlme. Viņš gribējis redzēt, kāds īsti būs raidījums un tikai tad izmēģināt spēkus.

”Arī ja netikšu uz nākamo kārtu, uzskatu, ka televīzijas atlases jau ir liels panākums. Šeit tomēr ir labākie no visas Latvijas atlasēm. Ļoti daudzi izkrita jau pirmajās kārtās,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Lauris.

Neiekļūstot šovā, dziedātājs neapmeklēs vokālās nodarbības, bet kā jau līdz šim pilnveidos vokālās prasmes pašmācības ceļā. Vīrietis labprāt dzied mājās, ballītēs, apmeklē karaoki un uzstājās dažādos lauku pasākumos. Dziedāts tiek arī no rītiem dušā, tas palīdz atmosties un būt ar labu garastāvokli.

Laurim dziedāšana ir sirdslieta, kas palīdz atslēgties no darba smaguma un raupjuma. Vīrietis ikdienā strādā cietumā par uzraugu, tātad darba stundas tiek aizvadītas riska, stingrības un disciplīnas vidē. Vīrietis stāsta, ka būt par uzraugu nav nekas tāds, kā rāda filmās vai seriālos, visas problēmas var atrisināt runājot, nav jāpielieto spēks.

”Mūzika ir tā, kas man palīdz atslēgties no darba, nedomāt par to un vienkārši atpūsties. Darbā esmu viens cilvēks, bet brīvajā laikā pilnīgi cits,” tā Lauris.

Cietuma uzrauga dziedāšanas mēģinājumus atbalsta viņa ģimene, draugi, un priecājas par Laura talantu, kurā viņš var izdziedāt dvēseli un atslēgties no darba raupjuma.

“Lielākais mans atbalsts un dzinulis nekad nepadoties, bet iet uz priekšu un sevi pierādīt ir mans dēls. Apzinos, cik būtiski ir pavadīt kopā laiku, tāpēc liela daļa no maniem brīvajiem brīžiem tiek pavadīti dēla kompānijā. Vēlos, lai pieaugot viņš atceras tēti, atceras, ko kopā tik neesam darījuši. Tas ir ļoti būtiski, īpaši dēliem, kuri ikdienā neaug kopā ar tēvu,” smaida Lauris.

1 komentārs