1 komentārs

Pirmā jūlija vakarā, pēc septiņām Gruzijā, Batumi, pavadītām dienām, no starptautiskā festivāla – konkursa “Wonderland – from Georgia with love” atgriezās ”X Faktorā” iepazītā grupa ”Carnelian”. Konkurss šogad notika jau piekto reizi, dalībnieku sniegumu vērtējot starptautiskai žūrijai. ”Carnelian” savā kategorijā konkursā izcīnīja pirmo vietu.

Kvarteta meitenes izcēlās arī individuāli. Solo konkursos Anna Patrīcija Karele ieguva pirmo vietu, bet Patrīcija Spale un Signija Taraņenko – otrās vietas.

Kā Skaties.lv atklāj ”Carnelian” meitenes, Batumi reizē ar dalību konkursā izdevies arī atpūsties. Pirmās dienas bijušas ļoti saulainas, meitenes izbaudīja ūdens priekus, vizinoties ar aiz motorlaivas vilktiem pūšļiem, kā arī, paceļoties ar izpletni virs ūdens, vēroja kalnus un skaisto ainavu.

Piektdienā Batumi un tās apkārtni piemeklēja lielā vētra, atstājot daļu Kobuleti, kur ”Carnelian” mitinājās, bez elektrības. Elektrības traucējumi un šobrīd saspīlētā politiskā gaisotne Gruzijā raisīja mazliet neparastu konkursa noskaņu, bet mūsu dalībniecēm tas netraucēja gūt lieliskus panākumus.

Svinot mūsu meiteņu panākumus, par īpašu pārsteigumu bija parūpējušies grupas atbalstītāji.

Lielā slepenībā no grupas ”Carnelian” Starptautiskajā lidostā ”Rīga” meitenes mājās sagaidīja fani, radi, draugi un Ievas Bitenieces deju studijas “PRO/X” īpaši sagatavots priekšnesums. Sagaidītāju vidū bija arī ”X Faktors” otrās sezonas dalībnieki Signe un Jānis.

Jaunās un talantīgās vokāli instrumentālās grupas “Bekars” puiši sveica meitenes ar košām saulespuķēm, novēlot uzkrāt spēkus līdz kopīgajai uzstāšanās reizei, 12. jūlijā, atklājot “Country Bauska” festivālu.

Sagaidīšanu organizēja ”Carnelian” draugi Zane Pūne un Aleksandrs Tuguševs. Negaidītais pārsteigums grupai izdevās! Pasākuma norise tika iemūžināta un drīzumā tiks publicēta grupas ”YouTube” kanālā, bet pagaidām tur ir apskatāms video Gruzijas noskaņās.

 

Klātesošos atbalstītājus, grupu Carnelian un īpaši tās dalībnieci Signiju Taraņenko gaidīja vēl kāds rūpīgi slēpts pārsteigums. Par to vairāk var uzzināt sociālajos tīklos. Seko grupai TE!