Komentāri
”Mūsdienās cilvēka dzīve sastāv no sociālajiem tīkliem.” Adriana Miglāne par jauniešu dzīvi
INSTAGRAM

Dziedātāja Adriana Miglāne ir aktīva sociālo tīklu lietotāja. Mūziķe sākusi aizdomāties par interneta vidi un apsver domu par pazušanu no sociālajiem tīkliem.

Savu sociālā tīkla ”Instagram” ierakstu māksliniece iesāk ar vārdiem, ka vienmēr ir ļoti daudz domājusi par to, kāpēc ir tā, nevis savādāk?

Šoreiz mūziķe dalījusies pārdomās par interneta vidi. Māksliniece jautā atbalstītājiem, vai viņiem ir bijis tā, ka gribas pazust no sociālajiem tīkliem un no tā visa atpūsties?

 

View this post on Instagram

 

Gribēju padalīties savās sajūtās… Es vienmēr esmu par visu ļoti daudz domājusi, pat par sīkām lietām, kāpēc ir tā nevis savādāk?! Šoreiz ļoti daudz domāju par interneta vidi- vai jums ir bijis tā, ka vienkārši gribas mazliet pazust no sociālajiem tīkliem un no tā visa atpūsties?! Man jau kādu laiku ir tāda sajūta! Es domāju un sapratu to, ka mūsdienās cilvēka dzīve sastāv no sociālajiem tīkliem! Par tevi visi zin, jo Tu saliec visu par sevi instagramā, Facebook un jebkurā citā portāla! Katra Tava diena tiek parādīta instagram story, visa dzīve izlikta storijos! Un ja nu pēkšņi pazustu internets? Daudzi no mums kristu panikā un tas būtu kā pasaules gals. Es esmu saprastusi, ka ļoti daudz spēku man paņem tieši šie sociālie tīkli! Man daudzi prasa ”kur Tu esi pazudusi” vai arī ”kāpēc Tu tik maz posto?” Es neesmu tas cilvēks, kurš pamostās un visiem rāda savu piepampušo ”rīta” seju vai arī katru maltīti! Man to patīk izbaudīt ar acīm, sajutām un bez telefona! Jā, protams, es padalos ar kaut ko interesantu vai kādu foršu ziņu, ko vēlos jums pateikt, lieku bildes , kas man ļoti patīk, taču tā nav mana ikdiena! Man nav svarīgi ”nobildēt” un ielikt sociālajos tīklos lai visi redz, man svarīgi ir tas, ka tā bilde man pašai sagādā prieku! Man patīk izbaudīt brokastis, bez storijiem, man patīk ieraudzīt kaut ko skaistu un priecāties BEZ telefona! Bet ar šo visu es negribēju teikt, ka telefons ir slikta lieta, tā ir pat ļoti laba! Ceru, ka uztvērāt manu sakāmo! Es priecāšos dzirdēt arī jūsu viedokli 💯

A post shared by Adriana Miglāne (@adrianamiglane) on

Adrianu jau labu laiku ir pārņēmusi šāda sajūta, viņa domā, ka mūsdienās cilvēka dzīve sastāv no sociālajiem tīkliem. Par ikvienu no mums viss ir zināms, jo privātās dzīves tiek saliktas sociālajos tīklos. Katra diena tiek parādīta ”Instagram” stāstos, prezentējot pat pašas mazākās dzīves detaļas.

”Ja nu pēkšņi pazustu internets? Daudziem no mums sāktos panika, un tas būtu gluži kā pasaules gals,” aizdomājas Adriana.

Dziedātāja sapratusi, ka ļoti daudz enerģijas viņai paņem tieši sociālie tīkli. Daudzi mūziķei prasa, kur viņa pazudusi, kāpēc tik maz ievieto ierakstus?

Dziedātāja Adriana Miglāne atklāj, kāpēc nav kļuvusi par veģetārieti

”Es neesmu tas cilvēks, kurš pamostas un visiem rāda savu piepampušo ”rīta” seju vai arī katru maltīti! Man to patīk izbaudīt ar acīm, sajutām un bez telefona,” informē Adriana.

Māksliniece labprāt izbauda brokastis, neturot rokās telefonu, ierauga ko skaistu, skatoties ar acīm, ne vēlāk telefonā, priecājas par dzīvi, bez atskaites sociālajos tīklos.

Adriana Miglāne atklāj, ka viņas dzīve nebūt nav tik ideāla, kā visi domā

”Jā, protams, es padalos ar kaut ko interesantu vai kādu foršu ziņu, ko vēlos jums pateikt, lieku bildes, kas man ļoti patīk, taču tā nav mana ikdiena! Man nav svarīgi ”nobildēt” un ielikt sociālajos tīklos, lai visi redz, man svarīgi ir tas, ka tā bilde man pašai sagādā prieku,” stāsta Adriana.

Ar savu ierakstu jauniete nevēlas teikt, ka telefons ir slikta lieta, tieši otrādi, viss slēpjas mēra izjūtā un reālās dzīves dzīvošanā.