6 komentāri
”Mūs noteikti sargāja eņģeļi!” Valpurģu naktī dziedātāja Adriana Miglāne piedzīvo nāves bailes
Adriana Miglāne (Dmitrijs Suļžics/F64)

Naktī no 30. aprīļa uz 1. maiju jeb t.s. Valpurģu naktī Latvijā plosījās pamatīga vētra, un šo nakti nelabprāt atcerēsies dziedošo talantu šova ”X Faktors” fināliste Adriana Miglāne. Viņa tajā naktī atpūtās ar draugiem, taču ballīte beidzās ne tā, kā visas.

”Vēl tagad jūtos tāda nekāda – dīvaina sajūta galvā… Es laikam joprojām esmu ļoti pārbijusies, jo to, ko vakar piedzīvoju, domāju, vēl ilgi neaizmirsīšu,” portālam Skaties.lv pastāstīja jaunā dziedātāja. Valpurģu naktī Latvijas teritorija piedzīvoja aptuveni 10 tūkstošu zibeņu, un, kamēr laukā plosījās dabas parādība, Adriana ar draugiem svinēja garās brīvdienās kādā pirts mājā.

”Tā bija mierīga pasēdēšana – parunājāmies ar draugiem, pakarsējāmies un nu bija laiks doties mājup, bet man un draudzenei bija ļoti bail, tāpēc mēs četratā palikām turpat un nekur negājām. Pie mājas ārā pacepām gaļu, bet es visu laiku čīkstēju, ka man ļoti bail. Visu dienu jau manī bija tāda dīvaina sajūta par to vētru, tāpēc devāmies iekšā. Nepagāja ne minūte un zibens spēra tieši kokā, kas atradās blakus pirtij,” dramatiskās nakts notikumus atceras ”X Faktora” fināliste.

Blakus kokam stāvējis galds, ko parasti nes četri puiši – to zibens apgāzis otrādi, kā arī krēsli ”atsprāguši” tālāk. Un tas vēl nav viss: ”Pirts mājai jumtā tagad ir diezgan paliels caurums, kā arī no spēriena tika izsisti gaismas slēdži, bet mana drauga opis, kam pirtiņa pieder, no trieciena pat izlidojis no gultas.”

Meitene no šoka vēl tagad nevar tikt vaļā. ”Jūtos galīgi ne savā ādā, par to vien domāju. Cenšos nevizualizēt to, kas ar mums būtu noticis… Tas, ka mūs kāds sargāja, ir skaidrs. Mums tiešām blakus stāvēja eņģeļi!”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!