Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri
“Mēs esam gatavi satriekt Latvijas popkultūru!” Pēc izstāšanās no “X Faktora” “Koukie Band” ir gatavi sevi turpināt pierādīt
TV3 publicitātes foto

Grupas dalībnieki gan uzreiz pēc tiešraides, gan arī cita ”X Faktora” dalībnieka Edgara Kreiļa dzimšanas dienas ballītē neizskatījās satriekti vai kā citādi negatīvi noskaņoti. Jautājām grupas vadītājiem un idejas autorei Annijai Kokarei un Edvardam, vai arī iekšēji tā jutās.

”Jā, jo patiesībā nav neviena cita ceļa kā garīgais ceļš uz mūsu atgriešanos mājās – īstajā dzīvē. Un viss, ko mēs piedzīvojam ir tikai pieredzes, kuras mums ir dotas, lai praktizētu patiesu piedošanu un miera, prieka, laimes un mīlestības došanu,” tā Edvards.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš uzsver, ka nākotnē nav iezīmējusies kādās konkrētās krāsās. ”Turpināsim ļauties dzīves scenārijam, kurš ar Svētā Gara gādību mūs ved pa krāšņiem dzīves upes līkločiem, lai turpinātu gūt atklāsmes,” par ”Koukie Band” talismanu uzskatītais Edvards portālam Skaties.lv ieskicē vispārēju noskaņojumu kolektīvā.

”Bet nedaudz pragmatiskākā atbilde būtu tāda, ka beidzot mums atkal būs daudz vairāk laika pievērsties visai ”Koukie” ģimenei,” turpina Annija Kokare, kura uzsver, ka tiks strādāts gan pie oriģināldziesmām, gan arī trakām populāru dziesmu aranžijām. ”Mēs esam gatavi satriekt Latvijas popkultūru, palīgā ņemot latviešu iemīļotāko rīku – kori!”

”Mēs esam vienoti un saliedēti, mēs nākam, lai dāvātu jums prieku!” sarunas noslēgumā piebilst Edvards.

TOP komentāri

  • Ekspertitō
  • Labāk
    0 0 0

    Labāk

    paanalizējiet, kur vaina un kaut ko pielabojat. Komentāri un balsojuma apjoms neliecina par baigo skatītāju interesi. Dziedat jūs labi, bet lai satriektu vajag lai skatās...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl