Komentāri

Uz Latvijas muzikālās skatuves pēc dziedošo talantu šova “X Faktors” noslēguma jo īpaši aktīvi sākuši darboties tā dalībnieki. Savu debijas dziesmu “Svētku brīnums, kas tapusi par godu Ziemassvētkiem”, piesaka arī meiteņu apvienība “Hypnotic”.

Iedvesmojušās viena no otras meiteņu trio radījušas skaistu Ziemassvētku dziesmu ”Svētku brīnums” kā īpašu svētku apsveikumu visiem saviem faniem un atbalstītājiem, jo dziesma stāsta par to, ka ir jāizbauda katrs mīļš mirklis kopā ar saviem mīļajiem, sevišķi jau Ziemassvētku laikā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupa sastāv no trim skaistulēm – Sabīnes Geibas (ex. Berezina), Gitas Ceilerts un Beatrises Heisleres, un “X Faktorā” viņas startēja Reiņa Sējāna vadītajā komandā. Tagad viņas turpina aktīvi darboties, izdodot savu pirmo dziesmu, kā arī startējot Eirovīzijas nacionālajā atlasē ar dziesmu “Pray”.

Sabīne Geiba par dziesmu: ”Šie svētki ir ģimenes svētki, kuros mums ir iespēja mainīties ar dāvaniņām, kas, ja godīgi, nav svarīgi ne pēc lieluma, ne cenas, bet tai jābūt dāvātai no sirds. Kaut vai pašu rokām darināta. Par to arī ir dziesma – par to, ka brīnumi eksistē un tiem ir jātic, un tie noteikti piepildās, ja ne uzreiz, tad pēc laiciņa, tāpēc mēs ar šo dziesmu dāvājam ikvienam siltumu no mūsu sirdīm un ticību brīnumiem!

Lai Jums gaiši, mierpilni, skaisti, pozitīvi un  brīnumiem bagāti šie svētki. Samīļojiet savus mīļos un lieciet ik vienam tikai smaidīt ne tikai Ziemassvētkos, bet arī Jaunajā 2018.gadā!”