2 komentāri

Rēzeknietis Mārtiņš Strods pērn šovā ”X Faktors” pierādīja, ka atskaņojusies ģitāra nebūt netraucē iekļūt konkursa nākamajā kārtā. Šogad puisis uz noklausīšanos Rēzeknē bija ieradies vairs ne kā solo mākslinieks, bet kopā ar domubiedriem.

Šova ”X Faktors” pirmajā sezonā topošais uzņēmējs Mārtiņš Strods citu starpā izcēlās ar dabisku šarmu un prasmi neapjukt, pat tad, ja paša instruments skan citādāk, nekā cerēts. Lai arī puiša ģitāra bija krietni atskaņojusies, viņš no žūrijas saņēma pozitīvu vērtējumu un iekļuva šova nākamajā kārtā.

Dalība ”X Faktorā” gan līdz ar nākamajiem soļiem noslēdzās, bet prieks par publikas atbalstu bijis tik liels, ka Mārtiņu iedvesmojis sacerēt savu dziesmu.

Šova ”X Faktors” otrajā sezonā Mārtiņš ir atkal gatavs stāties žūrijas priekšā. Tiesa, šoreiz viņš kopā ar vēl trīs dziedošiem puišiem pretendē uz vietu vokālo grupu kategorijā.

”Baritoni” – tā dēvē Mārtiņa un līdzbiedru pirms četriem gadiem dibināto ansambli, kuram iedvesma smelta citā TV projektā – puiši 2013. gadā piedalījušies TV3 šovā ”Koru kari”.

Jautāts, vai šogad plānojis ”X Faktora” žūriju un publiku ”ņemt ar masu”, Mārtiņš sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst, ka tā vis neesot: ”Uzstāties labā kompānijā vienmēr ir patīkamāk.

Kopā ar ”Zaļo kori” devāmies koncerttūrē, un mums bija apvienība ”Četri baritoni”. Uzstājāmies arī mazos pasākumos, pa pāris dziesmām nodziedājām. Nolēmām, ka varētu četratā koncertēt.

”X Faktors” ir platforma, kuru mēs labprāt izmantotu un parādītu, kā mēs varam.”

Kopā ar Mārtiņu ”Baritonos” dzied Ingars, Artūrs un Normunds.

Līdz ”X Faktora” atlasei gan grupas aktīvā darbība bijusi iepauzēta. Tagad dziedoņi uzsver, ka šovs varētu būt labs grūdiens uz priekšu: ”Katrs atsevišķi mēs kaut ko mūzikā darām un darbojamies, bet ļoti gribas kopā.”

Solo muzicēšanu Mārtiņš nav pametis. Pēdējā pusgada laikā augusi arī puiša skatuviskā pieredze, pats kļuvis pārliecinātāks par sevi.

Runājot par jaunumiem privātajā dzīvē, Mārtiņš ar lepnumu paziņo, ka pēc uzņēmējdarbības studiju absolvēšanas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā plāno turpināt izglītoties maģistrantūrā, ko cer apvienot ar mūziķa karjeru.

”Apprecējies neesmu,” smej simpātiskais rēzeknietis, kurš, kā izrādās, dzīvē bauda brīva puiša statusu.