Meiteņu grupa “Hypnotic”: “Tas taču ir skaidrs – šovā uzvarēs Arturs Gruzdiņš!”

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

7 komentāri
Meiteņu grupa “Hypnotic”: “Tas taču ir skaidrs – šovā uzvarēs Arturs Gruzdiņš!”
Privātais arhīvs

5. novembra vakarā Reinis Sējāns šķīrās uzreiz no 7 dalībniekiem, jo šovu “X Faktors” pameta divas grupas – “The Stones” un “Hypnotic”. Piedāvājam nelielu sarunu ar meiteņu apvienību, kas uzskata, ka viņu ceļš uz virsotni tikai sākas.

“Mēs sevi noteikti uzskatām par uzvarētājām, jo tikām tik tālu. Gan kā šova dalībnieces, gan kā cilvēki. Nerunājot par redzamo pusi, mēs arī kā grupa noteikti ieguvām lielu pieredzi, nostiprinājām vēl ciešākas attiecības un spējām tikt pāri lieliem pārbaudījumiem. Kā izrādās, spriedzei mūsu grupu neizjaukt! Esam gatavas jauniem pārbaudījumiem,” portālam Skaties.lv pieredzi šovā apraksta viena no grupas dalībniecēm Gita Ceilerte.

Meitenes savas gaitas “X Faktorā” vērtē pozitīvi, jo katru reizi centušās dziesmu interpretēt pa savam, lai ieliktu daļu sevis. “Katrs mūsu sniegtais priekšnesums tiešraidēs bija atšķirīgs, lai parādītu sevi no dažādām pusēm un šķautnēm. Mums ļoti patika šie izaicinājumi. Tie liek kļūt stiprākām,” savas uzstāšanās apraksta Beatrise Heislere.

Sabīne Geiba, kura plašāk pazīstama ar uzvārdu Berezina, arī laiku šovā vērtē ļoti atzinīgi. “Ja būtu jāliek atzīme, vērtētu ar 9.” Tas tāpēc, ka viena nedēļa nav izdevusies tā kā gribētos. “Un arī tāpēc, ka vienmēr taču ir uz ko tiekties!” tā Sabīne.

“Hypnotic” dāmas ir pirmās, kuras diezgan tieši atbildēja par to, kurš varētu uzvarēt šovā. “Tas taču visiem jau sen ir skaidrs – “X Faktorā” šosezon uzvarēs Arturs Gruzdiņš!”

7 komentāri