Mašīnas, ātrums, adrenalīns, braukšana pa ledu – iepazīsti drosmīgo “X Faktora” pretendenti Ruzannu no Jelgavas

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
Mašīnas, ātrums, adrenalīns, braukšana pa ledu – iepazīsti drosmīgo “X Faktora” pretendenti Ruzannu no Jelgavas
Instagram.com/ruzannadan/

Dziedātāja, ”TOP radio” ētera balss Ruzanna Arutjunjana ir divdesmit sešus gadus veca jelgavniece, kura sapņo par dziedātājas karjeru. Lai pietuvotos savam sapnim māksliniece piedalās šovā ”X Faktors”. Ruzanna ir viena no retajām dziedātājām, kura televīzijas atlasē izpildīja dziesmu krievu valodā.

”X Faktoru” Ruzanna uztver kā foršu iespēju, kas ļauj sevi pārbaudīt un gūt pieredzi. Pirms pieņemt lielus lēmumus dziedātāja sevi pārbauda, uzdodot divus jautājumus – kāpēc jā un kāpēc nē? Ja vairāk argumenti ir JĀ, tad ir jādara!

Ruzanna ir viena no retajām šova dalībniecēm, kura atlasē dziedāja krievu valodā, esot bijis mazliet bail, un jaunā dziedātāja cer, ka skatītāji viņas izvēli nenoodīs. Jaunā sieviete uzskata, ka ir daudz ļoti skaistas krievu dziesma, bet neskatoties uz to, parasti viņa izpilda dziesmas angļu valodā. Tāpat parasti tiek izpildītas ātras dziesmas, bet atlasē viņa izvēlējās izpildīt lēnu, lirisku dziesmu.

”Pati rakstu arī dziesmas, bet vēl neesmu gatava kādam tās rādīt. Man ir mana noslēpumainā kladīte, kurā visu ierakstu un nevienam nerādu, pat mīļotajam cilvēkam nē. Dziesmas pagaidām ir mans noslēpums, baidos no kritikas, kā nekā ikvienā vārdā ir ieliktas manas domas, emocijas. Neesmu vienkārši vēl tam gatava,” tā Ruzanna.

Darba dienu vakari jaunajai sievietei paiet radiostacijas ”TOP radio” ēterā, viņa ir ētera balss, un ik vakaru divu stundu garumā priecē klausītājus ar savu balsi.

”Jā, ir cilvēki, kuri mani atpazīst pateicoties balsij, bet tā nenotiek bieži, radio slava, nav tāda kā vietās, kur cilvēks ir redzams. Mani atpazīst tie, kuri klausās radio un zvana, lai pasūtītu dziesmas,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Ruzanna.

Ruzanna smejoties stāsta, ka strādājot radio, var ierasties darbā bez kosmētikas, tikko pēc miega. Neviens to neredz, tā ir viena no gaišajām profesijas šķautnēm, ka nekādā veidā netiek vērtēts izskats.

Dziedātāja ir azartiskas dabas, mīl ātri braukt ar automašīnu, bet nepārkāpj noteikumus, jo vairāk par vēlmi uzspiest gāzes pedāli viņai ir vēlme neizdot līdzekļus dažādu sodu nomaksai.

Savā mīlestībā uz automašīnām Ruzanna sevi pielīdzina puišiem, kuri parasti mīl mašīnas, ātrumu, braukšanu.

”Nespēju sagaidīt ziemu, tad varēšu pievērsties braukšanai ar kartingiem pa ledu. Kādreiz man riebās ziema, bet kopš atklāju šo izklaides veidu nespēju sagaidīt, kad būs sniegs un ledus. Kartingi uz ledus ir droši, profesionāļi pārbauda ledu un zina, kad var un kad nevar braukt. Tas ir tāds kaifs braukt, slīdēt, izjust adrenalīnu,” sajūsmināta nosaka Ruzanna.

Kā otru savu lielāko hobiju radio ētera balss nosauc ceļošanu, viņa ir bijusi dažādās Eiropas valstīs, Taizemē, bet nekas nespēj līdzināties Tenerifei.

Tenerifes skaistumu, neatkārtojamību grūti aprakstīt, vienu mirkli Ruzanna jutās kā kosmosā, jau nākamajā kā tropos.
5 komentāri