11 komentāri

Divdesmit sešus gadus vecā Marita Miezīte ieradās ”X Faktora” televīzijas atlasē, lai vīram nodziedātu pašas sacerētu dziesmu. Dziesma, tās emocionālais izpildījums aizkustināja skatītājus un žūriju.

Marita nestrādā, jo audzina divus gadus vecu meitiņu. Ar vīru sieviete iepazinusies darbā un gandrīz uzreiz izveidojies dienesta romāns.

Ar dziesmas palīdzību Marita vīram vēlējās apsolīt mūžīgu mīlestību un uzticību. Pateikties par skaisto dienu, kad viņai bija iespēja uzvilkt kāzu kleitu, un par galveno dzīves dāvanu – meitiņu.

Pēc uzstāšanās Reinis Sējāns spēja vien pateikt, ka Maritai dulli gājis!

Aija Auškāpa atrada visam risinājumu, paziņojot, ka autoram ne vienmēr ir jādzied.

Arī Marats Ogļezņevs piebalsoja Aijai, piemetinot, ka runāšanas daļa bijusi ļoti laba.

Maritas uzstāšanās saņēma četrus – NĒ.

Šova pretendente aizskatuvē vēl atklāja, ka domājusi, ka saņems četrus – JĀ, bet viss apgriezies kājām gaisā.

TOP komentāri

 • ilze
 • pfff
  +3 +2 -1

  pfff

  Žēl tevis, ja vīrs asociējas tikai ar "iespraušanu"!
  Prieks par stiprām attiecībām, kur viens otram var dot ko vairāk, atbalstu, mīlestību, rūpes, prieku! Ir ļoti skaisti, ja abi to novērtē un spēj viens otram pateikties par visu labo! Tas paceļ un tikai vairo visu labo nākotnē!
 • Atbilde tev loh
  +1 +1 0

  Atbilde tev loh

  Tik mazgadīgs radijums esi, ka nevari paskatīties uz pupiem internetā? Nu pajautā savai muterītei, moš pazīst arī iedos!👌

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!