10 komentāri

Šova ”X Faktors” otrās sezonas atlasē Rēzeknē pagājušajā nedēļā atbalstīt novadniekus bija ieradusies TV ekrānos pērn iepazītā Margarita Kolosova. Jautāta, kādēļ pati otro reizi neizmēģina spēkus dziedošo talantu šovā, Skaties.lv atraktīvā latgaliete atklāj, ka ģimene esot pret viņas raušanos šovbiznesā.

Piecu bērnu mamma Margarita Kolosova bija viena no spilgtākajām ”X Faktora” pagājušās sezonas atlašu dalībniecēm. Taču atkārtoti šovā sieviete tomēr nekāro startēt.

”Man pietika. Varbūt, kad man būs 45, palikšu prastāka, tad.

Man bērni teica: ”Nedod Dievs, māte pieteiksies šovam. Mēs tevi izsviedīsim no sētas.”

Bija četras dienas filmēšanas, mūs filmēja otrā dienā. Es visiem saku: ”Skatieties raidījumu – Marusja –mani visi sauc par Marusju – dziedās. Paiet otrais raidījums, trešais. Un visi saka: ”Kas tu, velns, par zvaigzni, ka tevi pat pa televizoru nerāda?!”

Pēc ceturtā raidījuma bērni pateica, ka viņi uz skolu neies. ”Kāpēc, māt, citiem nedevi runāt?” Es saku: ”Laikam es daiļrunas konkursā esmu piedalījusies, ka man tik ilgi ļauj runāt.” Bērni man pateica: ”Nepiesakies vairāk!”

Tagad gaidu, kad bērni paši pieteiksies. Ja māsa nebūtu aizbraukusi uz Angliju, es būtu viņu atvilkuši uz atlasi. Viņa tāda bailīga – davai, varde, uz priekšu! Es pie rociņas paturēšu,” portālam Skaties.lv stāsta Margarita.

Pēc uzmirdzēšanas ”X Faktorā” ar skatuvi brašā latgaliete dzīvi tomēr nav lēmusi saistīt. Kādēļ? Margaritai dūšu turpināt dziedātājas karjeru ”atsituši” komentāri internetā: ”Bija tādi – ”Kas tur to vulgāro sievieti uzlaida uz skatuves?” Man prasīja: ”Cik tu samaksāji, lai tiktu uz Rīgu?” Es saku: ”Vai tad vajadzēja maksāt?” Ja būtu samaksājusi, varbūt uz krēsla tiktu. Es atbildu: ”Man nepateica, ka jāmaksā.””

Tagad viņa tur īkšķus par ikvienu latgalieti, kurš savu muzikālo talantu nolēmis atrādīt ”X Faktorā”: ”Es attaisīšu durvis, noklāšu sarkano paklāju, tikai uz priekšu – izpaudieties!”

Katram konkursantam Margarita novēl nokļūt līdz ”X Faktora” atlasei Rīgā: ”Lai tiek uz Rīgu! Netiksi tālāk, bet redzēsi un būsi iekšā atmosfērā. Kad es pagājušogad aizgāju, nemaz nezināju, kā mikrofonā jādzied.”

Skaties foto, kā tika aizvadīta “X Faktora” atlase Rēzeknē un Jēkabpilī.

Par dzīvi pēc ”X Faktora” Margarita saka: ”Nekas nav mainījies, viss ir čotka. Kāda biju, tāda paliku.

Internets pilns – vienam švaki, otram švaki. Es nesaprotu, kur viņi visi dzīvo, jo man viss ir kārtībā. Zālīte man aug, putniņi pie manis dzied, cilvēki kapitāli. Visiem tik grūti, bet vajag kaut ko darīt lietas labā, pareizi? Paņem lāpstu, izroc vadziņu, iestādi puķīti! Uzreiz būs skaistāks skats uz dzīvi.

Ej tālāk – dzemdē dēlu vai meitu! Laime būs visu mūžu. Man jau norma izpildīta, tāpēc tā varu runāt. Man ir trīs meitas un divi dēli,” tā Margarita.

Margarita “X Faktora” atlasē un uz lielās skatuves

TOP komentāri

 • Es
 • Nu
  +25 +20 -5

  Nu

  Sieviete ļoti pozitīva, bet bērniem derētu nokaunēties. Neiešot uz skolu, jo no mammas kauns. Derētu atcerēties, ka mamma jums gan ar karoti est mācīja, gan uz poda sēdēt un mīlēja neskatoties ne uz ko. Ne katram ar tādu jestru un dzīvīgu mammu paveicies.
 • Sabīne Tīģere{Boicova}
  +14 +13 -1

  Sabīne Tīģere{Boicova}

  Super pozitīva mamma,bet bērniem tiešām jānokaunās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!