9 komentāri

Televīzijas atlasē Māris Jefremovs pārsteidza dāmas ar skaistu, romantisku dziesmu itāļu valodā. Šoreiz robežsargs atgriežas, nesot pūrā jau citu mīlas hitu.

Šovā Māris vēlas ķerties vērsim pie ragiem un pierādīt, ka ir cīnītājs. Tieši pirms doties uz skatuvi, pazudis viss uztraukums!

Māra TV atlases priekšnesums!

Robežsargs paziņo, ka noskatījis sev pirmo krēslu, viņam patīk pirmais numurs un viņš vēlas būt pirmais!

Māris sev uzstādīja mērķi – izrādīt emocijas un izdziedāt, katru noti, lai iepatiktos Reinim!

Dziedātājs, robežsargs, pa naktīm ar šauteni staigā un sargā latvju zeltenes, Intars uzskata, ka nekas nevar būt skaistāk!

Maratam televīzijas atlases priekšnesums paticis daudz labāk. Mūzikas eksperts domā, ka nepareiza dziesmas izvēle šoreiz laupījusi Mārim krēslu.

Reinis ir drošs, ka robežsarga balsij vēl vajadzīgs spēks, vokāls jāpilnveido. Viņš redz, ka Alekss Silvērs sēž krēslā un dungo līdzi visām dziesmām.

Skatoties uz Aleksu, Reinis zina, kā viņš spētu nodziedāt, tāpēc nedod Mārim krēslu.

TOP komentāri

 • andis
  +13 +11 -2

  andis

  Bija nepareizā dziesmas izvēle.
  Bet Viņam vispār nav ko te darīt, šis ir tikai parasts TV šovs, Viņam ir daudz kas vairāk.
 • Jurina
  +9 +9 0

  Jurina

  Lai nopelnītu krēslu koledžā, vai cik daudz robež bij jāredz!!! Ne katram šī iespēja tiek dota strādāt koledžā. Māris to ir pelnìjis. Neskaudiet. Cilvēks ir strādīgs, talantīgs un superīgs cilvēks.
 • andis
  +9 +8 -1

  andis

  Labi, pofig ir vai nav robežsargs, bet atnāca un parādīja sevi. Pofig tā koledža jo viss vēl Viņam ir priekšā, ja turpinās darbu ar skatuvi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!