187 komentāri

”X Faktors” Kevinam Dilanam Feunangam dod papildu pašpārliecību un pieredzi. Viņš ir gatavs uz visiem 100 procentiem, iekarot savu vietu labāko lokā.

Kevins plāno pārliecināt Maratu ar dziedājumu un emocijām, ikviens Kamerūnā, zina, ka mūziķis piedalās šovā un Kevins jau saņēmis daudz apsveikumus no ģimenes.

Kevina uzstāšanās TV atlasē!

Mūziķis neredz iemeslu, kāpēc viņš nevarētu nonākt šova tiešraidēs.

Āfrikā visi cīnās par pārmaiņām, prom no sliktajiem prezidentiem, prom no korupcijas un uzbrukumiem. Viņi cīnās par pārmaiņām.

Ar dziesmas palīdzību Kevins vēlas ikvienu aizvest uz Āfriku.

Aija paziņo, ka bieži nenākas dzirdēt tādas balsis! Mentore uzskata, ka Kevins labi dzied un lieliski izklaidē cilvēkus.

Reinim liekas, ka dziedājumā bija daļas, kurās Kevins pārspīlējis, bet tam nav nozīmes, mūziķis uzskata, ka pretendents kaut ko pamainījis arī ”X Faktorā”.

Maratam sākumā patikusi dziedātāja pašpārliecība, nu viņš domā, ka Kevins ir pārāk pašpārliecināts.

Mentors uzteica Kevina labo balss tembru, neslēpjot, ka dziedātājs pārspīlējis ar dziedājumu.

Pēc pārdomām Marats dod Kevinam krēslu.

TOP komentāri

 • Iveta Ivie Ermane
  +55 +46 -9

  Komentārs no Facebook

  Man patika ✔️
  Viņam ir talants vairāk tieši uz "performance" kā tādu :)
  Malacis!
  Lai izdodas!
 • Baiba Čīma

  Komentārs no Facebook

  Tas ir tiiik tipiski latviešiem....savējos rupji nodriršam “iebraucējus” cildinam. Es personīgi esmu łoti priecīga, ka Marats vińu izbalsoja...es par savējiem “bālajiem”😎
 • Sandra Sūna

  Komentārs no Facebook

  Paskatījos krievijas faktor A. Un kāpēc mums te tā ārzemnieki it kā savi trūktu!..kāpēc dziedam angļu mēlē! Tur visi tik pa krievisko laiž! !vismaz pirmās atlases varēja mūsu valodā laist un tad mācīt it kā!😕

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!