7 komentāri
Marats jau zina, kuras dalībnieku kategorijas mentors vēlas būt! Intervija ar ceturto ”X Faktora” ekspertu
PUBLICITĀTES FOTO

“X Faktoram” šogad pievienojas jauns žūrijas pārstāvis – ”Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs. Skaties.lv aicināja Maratu uz interviju, lai noskaidrotu viņa domas par “X Faktoru”, tā dalībniekiem un šova kvalitāti, kā arī žūrijas kolēģiem.

“Pieredze man ir, sāku ar “Device” un, tad tālāk ar “Musiqq” kā arī tikko ar “Musiqq” nosvinējām 10 gadus pastāvēšanas laiku, un varētu teikt, ka darbojamies ļoti veiksmīgi, darba rezultāti ir jūtami, varbūt tas ir iemesls, kāpēc tiku uzaicināts par 4. žūrijas dalībnieku,” sarunā ar Skaties.lv spriež Marats, kurš gan pilnīgi droši pateikt to, kāpēc viņš izvēlēts prestižajam amatam, nevar.

Kā žūrijas pārstāvim Maratam šī ir pirmā pieredze tik lielā konkursā, ko viņš pats arī nenoliedz: ”Pieredzes, esot žūrijā, man nav. Šobrīd visvairāk ir bail no tiešraidēm, kur būs jārunā, jo tā nav man ierasta lieta un noteikti pirmajās tiešraidēs būs satraukums.”

Marats piebilst, ka ar dalībniekiem domstarpības noteikti neradīsies, jo necentīsies viņus ierobežot, taču vairāk viņiem dos padomus, kā uzlabot jau esošās lietas.

Notievējusi par 20 kilogramiem un gatava parādīt bijušajam! ”X Faktora” atlasē spoži uzmirdz Kreiļa šķirtā sieva un trīs meitu mamma

Maratam jau tagad ir pilnīgi skaidrs, ko grib sagaidīt no ”X Faktors” dalībniekiem: ”Ļoti ceru, ka būs spēcīgi dziedātāji. Būtu arī priecīgs, ja kāds skaitītu rīmes, bet gribu piebilst, ka tikai ar skaitīšanu būs ļoti grūti, tāpēc ceru, ka spēs gan skaitīt, gan nodziedāt kādu piedziedājumu. Tas man būtu visinteresantāk.”

Tāpat kā rīmes, arī savu dziesmu rakstīšanu Marats uzskata par priekšrocību: ”Ja tev nav savas dziesmas, tad turpmāk būs grūti atrast kādu, kas tās uzrakstīs tieši tev, paša rakstītas dziesmas visvairāk pasaka, kāda ir tava ”īstā” personība.”

Runājot par kategorijām, Marats ar lielu pārliecību atbild: ”Jā, es jau zinu, kuru kategoriju vēlētos sev, un tie noteikti būtu jaunieši. Tā ir kategorija, kurā visvairāk varētu būt reperi un tas mūzikas stils man ir vistuvākais.”

”Man ir svarīgi, ar kādām emocijām dalībnieki kāpj uz skatuves, un to nevajag spēlēt, vajag būt pašam un tad emocijas nāks pašas par sevi, dabīgi,” piebilst mūziķis.

Lai gan, gaidot ”X Faktora” tiešraides, Marats ir manāmi satraucies, ne par dalībniekiem, bet par sevi, viņš ir pārliecināts, ka šovs būs izdevies un atmiņā paliekošs.

”Ceru, ka šogad būs lielisks šovs, kas atstās aiz sevis pozitīvas emocijas,” apņēmības pilns atrast labākos ir Marats.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!