62 komentāri

Par vienu no aprunātākajiem ”X Faktora” trešās sērijas numuriem kļuva Ineses Poles jeb IN SEE uzstāšanās. Mākslinieces izpildītā Semas Braunas dziesma ”Stop!” tika apturēta pusē, un Inese saņēma trīs ”nē”, par ko neslēpa sašutumu aizskatuvē. Sarunā ar Skaties.lv Inese atklāj emocijas, ko raisījis šis vērtējums.

“Tā kā ieraksts notika pirms mēneša, pa šo laiku jau emocijas ir rimušas. Esmu samierinājusies un turpinu dziedāt. Mūzika no manas ikdienas nekādi nav pazudusi,” Skaties.lv atklāj Inese jeb IN SEE.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz ”X Faktora” skatuves Inese atklāja, ka viņas sapnis ir dziedāt slavenus pasaules hitus kopā ar bigbenda orķestri, bet žūrija to nosauca par utopiju. Nu Inese var atklāt – ekspertiem nebija taisnība – viņai jau ir paveicies uzstāties kopā ar bigbendu! Un viņa turpinās sekot savam sapnim.

”Žūrijas vērtējums man nelikās godīgs. Apzinoties, ka esmu parakstījusi līgumu, izteicos diezgan korekti. Neko aizskarošu nepateicu,” spriež māksliniece. Ar žūrijas izbrāķēto numuru viņas gaitas ”X Faktorā” beidzās – Inesei nebija iespējas aprunāties ar ekspertiem aizskatuvē, lai saprastu, kas tad nav bijis labi. Un patiesībā labi vien ir, jo Sējāna, Auškāpas un Busuļa komentāri nav tas, kas spētu likt IN SEE pārtraukt karjeru.

Inese Pole

Inese Pole

”Manā skatījumā, viņi nav tās lielākās autoritātes Latvijas mūzikā. Zigmārs Liepiņš, Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs, Raimonds Pauls – lūk, tās ir autoritātes, kuru viedoklis man būtu svarīgs.”

Dziedātāja, redzot savu uzstāšanos no malas TV ekrānā, skumji secinājusi, ka viņa nav parādīta tā, kā pienāktos.

“Man nepatika, ka mana uzstāšanās tika izkropļota. Jā, piekrītu, dziesma ir gara, taču pirms uzstāšanās mums netika izskaidrots, cik ilgi varam dziedāt.

Katrā pantā biju ielikusi citas emocijas, jo labi saprotu tekstu un apzinos, par ko dziedu. Es arī nezināju, ka drīkstu turpināt dziedāt brīdī, kad tiek nogriezta mūzika, jo tas var nozīmēt, ka skan tik labi, ka žūrija grib pārliecināties, vai nemarķēju,” par to, ka Latvijai nebija iespēja redzēt viņas sniegumu pilnā garumā, lai noķertu īsto emociju, mazliet skumst māksliniece.

Taču viņa noteikti nenožēlo dalību ”X Faktorā”, jo publika ir viņu pamanījusi. Internetā jau notiek šūmēšanās par to, vai trīs ”nē” tiešām bija tas, ko IN SEE pelnījusi un ļaudis interesējas, kur sekot Ineses jaunumiem un baudīt viņas mūziku.

”Internets vārās un nenoliegšu, ka uz to es arī cerēju,” par tautas atzinību priecājas IN SEE.

IN SEE mūzikas aktualitātēm un jaunumiem seko ŠEIT!

Noklausies IN SEE dziesmas!

TOP komentāri

 • Kristīne
  +48 +43 -5

  Kristīne

  1. Pieaudzis cilvēks, bet uzvedas kā tīne. Ja nespēj uzņemt veselīgi kritiku, tad uz skatuves nav ko darīt.
  2. Nu nav viņai ne kā....ne balss, ne odziņa, ne stāsta...nav cilvēciska siltuma, kas pats svarīgākais, kam jānāk no skatuves, ja vēlies uzrunāt publiku....
  3. Vienam patīk, otram nē.....man nepatika.....es pat nepamanītu viņu, ja nebūtu tā reakcija.....kas atgādināja mana 5 gadīga dēla reakciju par to, ka nedabūs to ko vēlas....un tas bija smieklīgi......patiešām SMIEKLĪGI....
 • Anda Poteškina
 • Zita
  +23 +23 0

  Zita

  nu kāds Raimonds Pauls, par ko jūs runājat! Pauls noteikti nebūtu iedevis labāku vērtējumu, patiesībā viņš ir ļoti kritisks attiecībā uz latviešu dziedoņiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!