1 komentārs
“Mana depresija pārvērtās milzu motivācijā.” Līga Rīdere par trešo atvasi
INSTAGRAM

Pirms nepilniem septiņiem mēnešiem dziedātāja Līga Rīdere kļuva par mammu trešajai atvasei. Meitas dzimšana mainīja mūziķes dzīvi – viņa sāka sportot, veselīgi ēst, ievērot ēšanas intervālu un iedvesmot citus!

Līga atklāj atbalstītājiem, ka dienā, kad uzzinājusi, ka atkal ir stāvoklī, izjutusi bailes, un tajā pašā laikā – dziļu mīlestību, kaut arī Marta bijusi vēl tikai mazs “zirnītis”.

Trīs grūtniecības un notievēšana. Līga Rīdere nodemonstrē, vai uz viņas vēdera ir nokarājusies āda

Pirms un pēc! Līga Rīdere parāda, kā izmainījusies viņas seja pēc sešu mēnešu sportošanas

“Mans ikdienas saulstariņš, sauleszaķis, smaidīgais pelēns. Dievs man šo priekpilno dārgumu atsūtīja, lai es iemācītos saskatīt saulaino katru dienu. Mana depresija pārvērtās milzu motivācijā un es sāku ceļu. Ceļu ar sauli, gan ikdienā, tumsā, lietū, vētrās, priekos un izaicinājumos,” tā Līga.

Mūziķe mācās uzturēt savu iekšējo sauli – nepazaudēt motivāciju jaunajai dzīvei!

Līga neslēpj, ka vēl dienu pirms dzemdībām raudājusi, aizdomājoties, kā tiks ar visu galā, tomēr būs jāaudzina trīs mazi bērni.

“Marta izdomāja, ka nav ko vairs gaidīt, nāks un parādīs mammai, ka viss ir labi! Ļoti liels spēks ienāca līdz ar Martas piedzimšanu. Varu secināt, ka trešais bērns ir kā “izlaušanās” un “uzrāviens”,” paziņo Līga.

Vingrošana, ēšanas intervāls un atteikšanās no vairākiem produktiem! Rīdere atklāj notievēšanas recepti