Komentāri

Svētdien, 10. septembrī, “X Faktora” otrajā sērijā bijām liecinieki amizantai situācijai – vispirms uz skatuves kāpa 37 gadus vecā grāmatvede Ieva Grīsleja, kura nekvalificējās nākamajai kārtai. Pēc tam uzstājas viņas meita Eirana Ostrovska, kura saņēma atzīnīgu vērtējumu no žūrijas. Aicinājām abas uz sarunu uzreiz pēc šiem mirkļiem.

Mamma portālam Skaties.lv atzina, ka sajūtas ir ļoti divejādas: “Bet es ļoti priecājos. Un patika Intara glaimojoši vārdi, kā arī tas, ka Markus Riva aizskatuvē solīja iepazīties ar režisoru Viktoru Runtuli. Tagad man tie trīs “nē” jau ir štrunts!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiranai bija neapskaužams uzdevums, jo viņa ļoti pārdzīvoja par mammu. “Uzkāpu uz skatuves, un pēc mammas uzstāšanās biju ļoti emocionāla,” sajūtās dalījās 17 gadus jaunā meitene. “Viņa apraudājās, bet, ārprāts, meitai taču jāiet uzstāties!” atceras Ieva, kuru pie skatuves sagaidījusi meita asarām acīs.

Mamma izpildīja Laizas Minelli leģendāro dziesmu “New York, New York”, bet meitas izvēlētā dziesma bija “Florence + The Machine” skaņdarbs “You’ve Got the Love”, par kuru žūrija piešķīra trīs “jā”, kā arī izteicās, ka gan viņai, gan arī mammai esot “kaut kas no kosmosa”.

“Jā, jā, jā – man tas noteikti bija pārsteigums!” smejot portālam Skaties.lv nosaka Eirana, kura nākamajā kārtā sola atkal pārsteigt ar kaut ko stilistiski atšķirīgo no tā, ko ierasts dzirdēt “X Faktorā”.