Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

10 komentāri
”Man likās, ka galvā atrodas mērkaķītis, kurš sit kopā bungu šķīvjus!” Kattie par uzvaras mirkli
TOMS NORDE

”X Faktora” otrajā sezonā uzvaras laurus plūca dziedātāja Kattie no Baltkrievijas. Māksliniece prata iekarot skatītāju sirdis un pierādīt, ka ir uzvaras cienīga. Kattie balvā ieguva 10 000 eiro, kā arī līgumu ar ierakstu kompāniju ”Sony Music”.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kattie neslēpa, ka, atbraucot uz pirmo atlasi, sapņojusi par to, kā tas būtu, ja viņa uzvarētu. Par spīti sapnim, viņa necerēja, ka nokļūs šovā, kur nu vēl uzvarēs.

”Atbraucu uz svešu valsti, kur mani neviens nezināja, es nevienu nezināju, un mani šeit pieņēma, atbalstīja, radīja māju sajūtu un palīdzēja piepildīt manu sapni, balsojot,” priecājas Kattie.

Uzvaras mirklī dziedātāja tik daudz ko vēlējusies pateikt, tik daudziem pateikties, bet, stāvot uz skatuves, viss, ko spēja izdvest, bija – es jūs ļoti mīlu.

”Cilvēki man dāvāja uzvaru, piepildīja manu sapni. Tas mani motivē neizgaist no Latvijas, neizdzēst savas pēdas šajā zemē, bet stiprināt tās un priecēt cilvēkus. Es neuzdrošinātos vienkārši aizbraukt, tā būtu nodevība pret tiem, kuri man noticēja un balsoja,” tā Kattie.

Nodziedot superfināla dziesmu, Kattie izjuta lielu atvieglojumu, viss, ko viņa spēja, bija izdarīts. Gaidot rezultātus, dziedātāja gremdējās atmiņās, atcerējās šova laikā piedzīvoto un saprata, ka viss ieguldītais darbs, nokļūšana finālā jau ir uzvara.

”Izdzirdot savu vārdu kā uzvarētāju, biju pārsteigta, šokēta. Es to ļoti vēlējos, sapņoju par to, bet neticēju, ka tā notiks. Man prātā ienāca vairāki rupji vārdi, kuri spēj izteikt ko pozitīvu. Neteikšu, kādi vārdi, nav skaisti tādus lietot,” smejas Kattie.

Izdzirdot ovācijas, aplausus Kattie atvērusies mute, sākušās līt asaras, un viņa pat nav redzējusi tēti, kurš devies uz skatuves viņu apsveikt, tik liels bijis šoks.

”Man likās, ka man galvā ir mērkaķītis, kurš sit kopā bungu šķīvjus, tā var raksturot to, kā jutos,” smejas Kattie.

Māksliniece neslēpj, ka ir lieliski būt pirmajam cilvēkam no Baltkrievijas, kurš jebkad ir uzvarējis ”X Faktorā”.

Iegūtos 10 000 eiro dziedātāja plāno ieguldīt sava talanta attīstībā. Vēlas aktīvi sākt strādāt, veidot karjeru, lai cilvēki viņu neaizmirstu.

Kattie atklāj savus nākotnes plānus. Vai Latvijai būs vieta dziedātājas dzīvē arī pēc šova?

”Šova laikā mani finansiāli atbalstīja vecāki, bez viņiem man būtu grūtu izdzīvot Latvijā, kā nekā šo divu mēnešu laikā man nebija iespējams strādāt. Vēlos arī viņiem pateikt paldies un dāvāt kādu daļu no laimesta,” paziņo Kattie.

Viens no Kattie muzikālajiem sapņiem bija noslēgt līgumu ar kādu no lielajām ierakstu kompānijām. Kā nekā praktiski visi pasaules līmeņa mākslinieki ir lielo ierakstu kompāniju paspārnē.

”Kļūt par daļu no ”Sony Music” tas ir lieliski! Es dzīvoju mazā valstī Baltkrievijā, par kuru daudzi šajā pasaulē pat nezina, un nu es arī esmu daļa no ”Sony Music”! Sapņi piepildās, nebaidieties sapņot,” caur prieka asarām nosaka Kattie.

TOP komentāri

  • Aligators666
    +25 +19 -6

    Aligators666

    Kettie malace parādija visiem skauģiem, vai ko tie domāja ka ir labākā, Tu biji to pelnījusi uzvarēt, tas ir vienkārši super malace lai turpmāk veicas
  • Samanta4556666
  • ?!?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!