Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

5 komentāri

“Tu vispār redzēji mani no malas!? Es tā uztraucos,” brīdi pirms kāpšanas uz skatuves raksturo Aivo. Viņš “X Faktora” pirmajā tiešraides raidījumā uz skatuves kāpa trešais un izpelnījās uzslavas no žūrijas. Piedāvājam ekskluzīvu interviju uzreiz pēc priekšnesuma.

“Nezināju, kur likties. Biju tik ļoti uztraucies!” no malas manāmi it kā mierīgais Aivo Oskis stāsta portālam Skaties.lv. Viņš nelielā intervijā apstāsta par to, kā tiek galā ar milzu uztraukumu, kas ar katru raidījumu pieaugot, kā arī to, kāpēc viņu mēdz dēvēt par akmens seju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Ekspertitō
  +7 +7 0

  Ekspertitō

  Lai visiem veicas, bet īpaši "Tautumeitām" un Arturam Gruzdiņam! :)
 • Kristine Krumina
 • Anna Allika
  0 0 0

  Anna Allika

  Sviedri uz pieres liecināja par ko citu, bet nepiekrītu balsošanai. Izstāties vajadzēja vai nu Laurim, vai The stounes. Aivo noteikti nebija vājākais sniegums

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl