”Man aplaudēja dalībnieki, mūziķi un darbinieki, sapratu, ka visu izdarīju pareizi.” Pēc izbalsošanas Olga Palušina asarām ļāvusies tikai mājās

17 komentāri

Trešā šova ”X Faktors” tiešraide bija noslēdzošā dziedātājai Olgai Palušinai, kura katru nedēļu pārsteidza ne tikai ar lielisku, izjustu dziedājumu, bet arī ar vizuālajām pārmaiņām. Olga nebēdā par šova pamešanu, viņa lepojas ar ikvienu priekšnesumu un ir gatava turpināt iekarot savu vietu mūzikas pasaulē.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Olga atklāj, ka bijusi maza priekšnojauta, ka šovs būs jāpamet tieši viņai. Viņa to jutusi, neskatoties uz to, ka zinājusi, ka trešajā tiešraidē par viņu balsojuši vairāk cilvēku, nekā parasti.

Trešajā ”X Faktora” tiešraidē šovu pamet Olga Palušina un grupa ”We”

Olga Palušina pārsteidz ne tikai ar lielisku dziedājumu, bet arī ar sievišķīgu, maigu tēlu

Nedēļas laikā dziedātāja saņēmusi daudz vairāk vēstules un arī vecmāmiņa motivējusi kaimiņu vecmāmiņas balsot par mazmeitu.

”Grūti to pārdzīvot. Kad nogāju no skatuves, man aplaudēja dalībnieki, mūziķi un darbinieki, sapratu, ka visu izdarīju pareizi, ka esmu uz pareizā ceļa, ka tas ir šovs, ka dažreiz šovu ir jāpamet arī stiprajiem dalībniekiem. Esmu lepna par ikvienu no saviem priekšnesumiem,” pārlienoši nosaka Olga.

Tieši šie visu iesaistīto aplausi bijis emocionālākais vakara mirklis, to atceroties, Olgai acīs parādās asaras.

Uz skatuves mūziķe jutusi prieku, viņa sākusi saprast, cik daudz cilvēku strādā, cik liela atbildība ir ikvienam. Raudāt viņa nav vēlējusies, iekšā bijis prieks un pateicība par pieredzi. Izraudājusies viņa tikai mājās, bet ne no bēdām, iekšā bija sakrājušās daudz emocijas.

”Daudziem nav skaidrs, kāpēc mainu tēlus un tas ir normāli, ka ir cilvēki, kuri nesaprot, kuri pierod pie viena tēla un vēlas to redzēt vēl un vēl, bet es mainu. Gribēju tā darīt, gribēju parādīt citu līmeni, ka var arī šādi darīt un man izdevās, jo katrs priekšnesums bija līmenī,” tā Olga.

Olga iesaka citu sezonu ”X Faktora” dalībniekiem nebaidīties ko mainīt, iet savu ceļu.

”Katru tiešraidi līdzās bija mans stilists Anatolijs Ksenofontovs, kurš aizkulisēs katru minūti pārdzīvoja par mani. Mentori labus vārdus teica par manu stilu – visu darbu darīja viņš un esmu pateicīga. Tik augstā līmenī tēlus viena nespētu izveidot,” paldies vārdus stilistam velta Olga.

Olga pieļauj iespēju, ka dziesmas izvēle nav nostrādājusi, bet Lady Gagas hits ir viena no viņas mīļākajām dziesmām, kas ir saistīta ar viņas dzīvi un daudz nozīmē.

Noklausies! Olga Palušina sveic Latviju valsts svētkos, izpildot ”Manu dziesmu”

Mūziķe vēlējusies dziedāt latviešu valodā un iesniegusi daudz dažādus variantus, bet dziesmu izvēle jau nav tikai dziedātāju rokās, bet arī mentoru un producentu.

”Man daudzi raksta, ka tiešraidē mana numura vietā vairākkārt rādījās Dionas numurs. Žēl, ka tā, bet neko neizmainīsi un nevar zināt, vai tas ietekmēja gala rezultātu,” prāto Olga.

Kā lielāko ieguvumu no šova dziedātāja nosauc pirmo pieredzi darbā televīzijā, izpratni par to, cik daudz cilvēku patiesībā darbojas šovu aizkulisēs. Olga turpinās dziedāt, šovs ir tikai sākums, pieredze. Viņa nedzirdēja nevienu sliktu vārdu no mentoriem, arī pēc izbalsošanas ikviens piegāja pie viņas un teica labus vārdus, tas tikai lika saprast, ka skatuve ir viņas vieta.

”Paldies atbalstītājiem. Man pienāk ļoti daudz ziņu, saprotu, ka mani atbalstītāji ir labsirdīgi, nebaidās uzrakstīt viedokli, man ikviena vēstule nozīmē ļoti daudz. Patīkami lasīt, ka man tic un apzinās, ka būšu uz skatuves,” priecājas Olga.

Šovu ”X Faktors” vēro katru svētdienas vakaru telekanālā TV3 un televīzijā Go3. Sākums – 20.00!

17 komentāri

X Faktors

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Būtiskāk par uzvaru bija atstāt sirdi uz skatuves.” Edgars Kārkliņš pret mūziku attiecas ar cieņu un mīlestību

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu