Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

10 komentāri

24 gadus vecā IT darbiniece no Jelgavas Anete Kotoviča, neskatoties uz to, ka vēl pēc priekšnesuma nebija līdz galam skaidrs, sēdīsies uz krēsla vai nē, tomēr spēja pārliecināt žūriju.

Uzreiz pēc dziesmas pēdējās takts bargākais žūrijas pārstāvis Reinis Sējāns nebija drošs, vai dziesmas izvēle bija pareizā šai “X Faktora” kārtai. Taču galu galā, arī šis tāpat visi pārējie šodienas dalībnieku likteņi šovā ir Aijas Auškāpas rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc visai pailgas klusuma pauzes, grupas “Prāta vētra” menedžere nolēma tomēr Anetei krēslu piešķirt.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl