59 komentāri

Loreta Klibiķe ieradās ”X Faktorā”, lai parādītu savu talantu, kā arī paziņotu, ka skaists vokāls nāk no dvēseles, ne modeles auguma standartiem. Vai jaunietes dziedājums un paziņojums tiks pozitīvi novērtēti no žūrijas puses?

Sešpadsmit gadus vecā jauniete uzskata, ka vairums domā, ka meitenei jābūt blondai, zilām acīm un slaidai. Viņa apzinās, ka neatbilst šiem kritērijiem un zina, ka cilvēki, kuri neizskatās kā no žurnāla vāka, tiek noniecināti, īpaši internetā.

Loreta startē ”X Faktora” Rīgas atlasē, lai parādītu, ka talants un ”perfekts” izskats ne vienmēr iet roku rokā

Loreta vēlas parādīt, ka dziedāšana, balss nāk no dvēseles, no iekšienes un nav svarīgi, kā tu izskaties, balss no tā nebūs atkarīga.

Reinis paslavēs Loretas priekšnesumu, sakot, ka priecājies no sākuma līdz pat beigām.

Intars liek jaunietei vienmēr atcerēties – kas uz citiem saka, tam uz mēles kaka!

Marats paskatījies uz ”Daļa Rīgas” no citas puses, ja viņam pirms Loretas dziedājuma hits nelikās melodisks, nu viņš ir mainījis domas.

Arī Aijai patika gaišais priekšnesums, un viņa uzskata, ka arī Loreta ir gaišs cilvēks. Mūzikas eksperte priecājas, ka pretendente atnākusi ar savu ziņu un ļāvusi ikvienam sadzirdēt, ka balss nāk no iekšienes. Izskats ne vienmēr ir noteicošais!

Skolnieces uzstāšanās saņēma četrus – JĀ.

TOP komentāri

 • Ome
 • smilga
  +22 +21 -1

  smilga

  Patika,interesanta balss.Un kāda nozīme,esi vājš vai apaļīgs,galvenais,lai cilvēkam ir laba sirds,dabas dots talants,kuru viņš izkopj,ieguldot darbu.Tiem,kuri acīs izsaka riebeklības,apsmej kādu izskata dēļ,pašiem ir lielas problēmas ar sevi,par tiem,kuri to anonīmi dara internetā,vispār nav ko runāt,glēvuļi,kuri slēpjoties aiz " anonīms",parāda savu zemo līmeni.
 • Alise
  +19 +19 0

  Alise

  Loreta, Tu esi skaista, brīnišķīga, ļoti talantīga, sirsnīga, radoša meitene, kurai jābūt uz skatuves. Loreta, Tev izdodas. Nepārstāj dziedāt un mirdzēt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!