Komentāri
Līga Rīdere iesaka jaunajām māmiņām izvairīties no ”kuprainā vairoga” stājas
INSTAGRAM

Šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste, dziedātāja Rīga Rīdere ir trīs bērnu māmiņa. Piedzimstot trešajai atvasei, mūziķe sākusi pastiprināti domāt par savu veselību – pareizi ēst un sportot. Līga sniedz padomus arī atbalstītājiem.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Līga raksta, kad jānotur tikai savs ķermenis, tad liekas, ka saglabāt staltu stāju ir viegli.

Foto: Līga Rīdere parāda, kā mainījies viņas ķermenis trīs mēnešus pēc dzemdībām

View this post on Instagram

Māmiņu stāja. 🤱 Kad jānotur tikai savs ķermenis, tad liekas, ka saglabāt staltu stāju ir viegli.. bet kolīdz esam opapā funkcijā, ieslēdzas ērtā gurna vai kuprainā vairoga stāja. Pašas sevi no malas neredzam un šādi ilgstoši dzīvojot mūsu ķermenis pielāgojas jaunajai pozai. Krūšu muskuļi savilkušies un pleci skatās uz priekšu, mugura izliekta visādos virzienos dēļ vājuma muguras muskuļos. Sāp mugura, spranda, galva… 🥴 Šobrīd, kad katru dienu vingroju un esmu atguvusi spēku.. savu ķermeni jūtu un līdzi tam uzlabojas stāja.. stāja, kuru mēs katrs varam noturēt, tikai japiedomā, līdz tā kļūst par pareizu ieradumu. Piemēram no dzīves.. mazi berniņi sēž ar staltu muguriņu, jo ķermenī visi muskulīši pilda savu funkciju. 🤸 Tādēļ arī es atgriežos pie pamatiem.. vingrojumi guļus un četrrāpus. Neesmu fitnesa trenere, bet klausos, lasu un gribu atgūt, apgūt ķermeni, ko Dievs man devis. Apmeklēt fizioterapeitu, tāpat kā zobu higiēnistu, ir jākļūst par rutīnas plānu mūsu dzīvē. ☝🏃‍♀️ #stāja #māmiņustāja #esikustībā #veselāmiesāveselsgars #LīgaRīdere #piedomālīdzieradumam

A post shared by Līga Rīdere (@ligaridere) on

Video: Līga Rīdere dzied dziesmiņu kopā ar pāris mēnešus veco meitiņu

Tiklīdz uz rokām ir mazulis, viss mainās un ieslēdzas ”ērtā gurna” vai ”kuprainā vairoga” stāja.

”Pašas sevi no malas neredzam, un, šādi, ilgstoši dzīvojot, mūsu ķermenis pielāgojas jaunajai pozai. Krūšu muskuļi savelkas un pleci skatās uz priekšu, mugura tiek izliekta visādos virzienos – dēļ vājuma muguras muskuļos,” raksta Līga.

Jaunā māmiņa piebilst, ka tam visam seko sāpes mugurā, sprandā un galvā.

”Šobrīd, kad katru dienu vingroju un esmu atguvusi spēku. Savu ķermeni jūtu un līdzi tam uzlabojas stāja. Stāja, kuru mēs katrs varam noturēt, tikai jāpiedomā, līdz tā kļūst par pareizu ieradumu,” motivē Līga.

Kā piemēru Līga nosauc faktu, ka mazi bērniņi sēž ar staltu muguriņu, jo ķermenī visi muskulīši pilda savu funkciju.

Tāpēc arī Līga atgriežas pie pamatiem – izpilda vingrojumus guļus un četrāpus.

”Neesmu fitnesa trenere, bet klausos, lasu un gribu atgūt, apgūt ķermeni, ko Dievs man devis. Apmeklēt fizioterapeitu, tāpat kā zobu higiēnistu, ir jākļūst par rutīnas plānu mūsu dzīvē,” faniem stāsta Līga.

Foto: Līga Rīdere parāda, kā atgūst formu pēc trešā bērna dzimšanas